gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Hande Ataizi Ne Zaman Evleniyor biliyor musunuz

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Duydum ki zengin bir iş adamıyla evlenecekmiş Hande Ataizi ama düğünü ne zaman işte onu duymadım ve merak da ediyorum acaba aranızda Hande Ataizi Ne Zaman Evleniyor bilen var mı?

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Hande Ataizi Evleniyormu

Hande Ataizi'nin Düğünün Tarihi

Hande Ataizi, 8 Eylül'de Şile'de evleniyor. Provence stili kır düğünü için otelin bahçesi, 9 ton ağırlığındaki; özel mobilya ve aksesuvarlarla dekore edilecek!

Fethi Pekin ile 24 saat evli kalarak kırılması zor bir rekora imza atan Ataizi, üç yıldır flört ettiği Amerikalı gazeteci sevgilisi Benjamin Harvey ile 8 Eylül'de nikah masasına oturacak.

Hande Ataizi Ne Zaman Evleniyor biliyor musunuz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Pitbull İstanbul Konseri ne zaman biliyor musunuz

Pitbull İstanbul Konseri ne zaman biliyor musunuz

Kızlar duyduğum kadarıyla Pitbull İstanbul da konser verecekmiş bu günlerde ama ne zaman bilmiyorum biletler bitmişmidir?
  2. SBS Tercileri Ne Zaman Yapılacak biliyor musunuz

SBS Tercileri Ne Zaman Yapılacak biliyor musunuz

Merhaba arkadaşlar aranızda SBS Tercileri Ne Zaman Yapılacak bilen var mı bu konuyla ilgili bilgisi olan arkadaşlarım lütfen bana SBS Tercileri Ne Zaman Yapılacak yazın.
  3. Ne Zamana Kadar Niyet Edilir biliyor musunuz

Ne Zamana Kadar Niyet Edilir biliyor musunuz

kızlar oruca acaba Ne Zamana Kadar Niyet Edilir bu konuda yani dini konularda bilgisi olan arkadaşlarım varsa aranızda lütfen Ne Zamana Kadar Niyet Edilir bilgi versin bana
  4. Salamworld Ne Zaman Açılacak biliyor musunuz

Salamworld Ne Zaman Açılacak biliyor musunuz

merhaba arkadaşlar bunu dini sosyal paylaşım sitesi olan Salamworld Ne Zaman Açılacak biliyor musunuz bilen varsa bana Salamworld Ne Zaman Açılacak yazsın.
  5. Atatürk'ün Babası Ne Zaman Öldü biliyor musunuz

Atatürk'ün Babası Ne Zaman Öldü biliyor musunuz

Merhaba arkadaşlar acaba Atatürk'ün Babası Ne Zaman Öldü bilen var mı ? Atatürk'ün Babası Ali Rıza Bey Ne Zaman Öldü biliyorsanız bana ölüm tarihi ile ilgili kısa bilgi verin lütfen!

Sayfayı Paylaş