gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Hande Yener - Ne Yaparsın

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Olanlar yağmurundan sonra Ölümden yeniden doğumdan sonra İsmini hatırla ve sevebildiğini
    Çok mu zor çok mu zaman alır çok mu uzak?

Şimdi geri mi duracaksın?
    Saklanacak mısın şimdi?
    Başa mı döneceksin?
    Ne yaparsın?
    (x2)

Kimi seviyorsan dön etrafında
    Görmüyorsa seni göster parmağınla
    Kimi seviyorsan dön etrafında
    Gökyüzüne uzan del parmağınla

Hande Yener - Ne Yaparsın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hande Yener coştu

Hande Yener coştu

sanatçımı sex objesimi belli değil vucüt sergilemiş resmen Hande Yener raydan çıkmış artık... HANDE YENER’DEN BARDA SEKSİ ŞOV! POPTAN ELEKTRONİK MÜZİĞE GEÇİŞ YAPTIKTAN SONRA SAHNE KOSTÜMLERİNDE DE RADİKAL DEĞİŞİKLİKLERE GİDEN HANDE YENER, GEÇTİĞİMİZ GÜN BİR MEKANDA İÇ ÇAMAŞIRINI ANDIRAN KIYAFETLE SAHNE ALDI. 400 davetiyenin basıldığı özel gecceye basın alınmadı. Ancak bu gizliliğe rağmen...
  2. Hande Yener - Hayrola

Hande Yener - Hayrola

Aklım inanmaz o yalanlara İnce hesaplara mutlak sonlara zaman kalmaz oyalanmaya nice telaşlara korkak yaşlara hey sen büyük oyna iyi düşün yapayalnızsın başla alışmaya hey sen çocuk olma herşey meçhul yapayalnızsın başla alışmaya kötü haber çok, iyi haber yok kadere sitem çok hep yarın ola heryerde aşk var ama gören yok herkesin derdi çok hayrola aşk nerdeysen çık dışarı yeller...
  3. Hande Yener -Senden uzakta

Hande Yener -Senden uzakta

Birini seveceksin belki Heyecanlanacaksın yetmeyecek Değişeceksin belki İnkar edeceksin hiç bitmeyecek Aynıyım ben Halâ zihnime kazılı adın Burdayım ben Halâ boşlukta noktayım Ordayım ben Zordayım ben Burdayım ben Hep dünden kalmayım Senden uzakta yaşam yok Günüm sayılı Senin yanında Gece beyaz,ölüm kolay kolay Sen olmayınca sözler boş Günüm sayılı Senin yanında Aşk masal,ölüm kolay kolay
  4. Hande yener TV

Hande yener TV

Hayranlarının Hande Yener´e ait konserler, klipler, kamera arkası görüntüler özetle Hande Yener´in müzikal hayatına dair her ayrıntıyı izleyebileceği ´Hande Yener TV´´nin 30 Temmuz´da yayın hayatına başlayacağı açıklandı. ´Hande Yener TV´ ile AVEA kullanıcıları cep telefonlarından hayranı oldukları sanatçıyı oturdukları yerden takip etme ayrıcalığını yaşayabilecekler... Aylardır büyük...

Sayfayı Paylaş