gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Hande Yener - Şansın Bol Olsun

Konu, 'Çöplük' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Çok yürüdüm ama ne buldum
    Sevecek derken aşktan oldum
    Yolları şaşırdım en sonunda
    Bende kayboldum
    Hep inandım ama yanıldım
    Çiçeğindim el yerine söz oldum

Mum gibi eridim en sonunda
    Bende kayboldum

Beni artık arasan da
    Çok zor bulursun
    Sana artık tek sözüm var
    Şansın bol olsun

Ayrılığım seni yakmadı mı
    Yüzün kızarmış canın acımadı mı
    Ayrılık ilacın olmadı mı
    Son sözü söyledim koymadı mı

Hande Yener - Şansın Bol Olsun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hande Yener - Hadi Geçmiş Olsun

Hande Yener - Hadi Geçmiş Olsun

Belki bu şarkı uyandırır seni Yüzyıllık uykundan Gitme o utandırır seni Boyundan posundan Zaman kötü kötü zaman Büyümelisin çocuk inan Karanlığı giymiş zaman Kabus olur sonra rüyan Herkesler sen de dahil Aşkıma inanmadın Beş paralık bir ruhun vardı Şeytana sattın Kendine bul birini Yanında güzel dursun Harcadığın bir ömre yazık Hadi geçmiş olsun İstesem bu aşk süründürür...
  2. Hande Yener - Bedenim Senin Oldu

Hande Yener - Bedenim Senin Oldu

sen evinde otururken aşk kapını çalacak mı kapını çalan her insan doğru kişi olacak mı sen zırhınla savaşırken kalp zincirinden kopar mı öyle güçlü kalbin varsa bana düşen bu kadar mı yanılıp şaşırıp sakın bir daha beni arama allayıp pullayıp sakın kendini günahsız sanma bedenim senin oldu ruhum hep benimleydi aramızda sınırı unutma senin(güzel) ellerin çizdi
  3. Hande Yener Estetik Oldu

Hande Yener Estetik Oldu

hande yener estetik esra erol estetik oldumu Hande Yener göğüslerini dikleştirmek için estetik ameliyatı oldu. Elektronik müziğe yöneldiğinden beri seksi değil farklı görünmeyi tercih eden Hande Yener, büyük bir değişimin eşiğinde. Yeni albüm öncesinde imaj değişimi için bir dizi estetik operasyon geçiren, göğüslerini de dikleştiren Yener, ayrıca birbirinden seksi kostümler hazırlattı.
  4. Hande yener TV

Hande yener TV

Hayranlarının Hande Yener´e ait konserler, klipler, kamera arkası görüntüler özetle Hande Yener´in müzikal hayatına dair her ayrıntıyı izleyebileceği ´Hande Yener TV´´nin 30 Temmuz´da yayın hayatına başlayacağı açıklandı. ´Hande Yener TV´ ile AVEA kullanıcıları cep telefonlarından hayranı oldukları sanatçıyı oturdukları yerden takip etme ayrıcalığını yaşayabilecekler... Aylardır büyük...

Sayfayı Paylaş