gebe
  1. sılam_nisa

sılam_nisa Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1.024
    Ödül Puanları:
    113

Hangi çizgi film sizin?Çocukluğunuzun...

Konu, 'Hayatın İçinden & Hayata Dair Herşey' kısmında sılam_nisa tarafından paylaşıldı.

çizgi film karakterleri Çocuk kalabilen melekler, şimdi çocukluğumuza geri dönelim en sevdiğimiz çizgi film karakteri hangisiydi?Hangi karakter çocuk kalbinizde şen kahkahalar attırmıştı?

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 24 Ocak 2011
  2. sılam_nisa

sılam_nisa Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1.024
    Ödül Puanları:
    113
    şahsen ben Winnie the Pooh hastasıydım :D:D [​IMG]

3. ^Gri Melek^

^Gri Melek^ Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    Aaaa bak simdi aklima geldi.. Gecenlerde annem diyodu sen scobe doo yu hic kacirmazdin diyehahaha

4. TUNAA

TUNAA Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3.068
    Ödül Puanları:
    113
    tabi ki ŞİRİNLER ne güzeldi ya:))

5. toi avec moi

toi avec moi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    sirinlere cok bayilirdim hic bitmesin derdim ginede bakiyorum.icimdeki cocuk olmemis.

6. ece80-*753221345667

ece80-*753221345667 Forum Okuru

Hangi çizgi film sizin?Çocukluğunuzun... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Siz hangi çizgi film kahramanına benziyorsunuz?

Siz hangi çizgi film kahramanına benziyorsunuz?

hangi ünlüye benziyorum testi hangi çizgi film karakterine benziyorum ünlüye benziyorsun testi yap ben Asagidaki test ile sizin hangi cizgifilm karakteri oldugunuzu bulucaz... 1) Sevgilinizle mukemmel bir aksam size bunlardan hangisini cagristiriyor? a) Mum isiginda romantik bir yemek (4 puan) b) Lunaparka gitmek (2 puan) c) Parkta rollerblade'le turlamak (5 puan) d) Bir rock konserine...
  2. çocukluğumuzdaki çizgi filmler

çocukluğumuzdaki çizgi filmler

yedi renkli çiçek çizgi film lazeryon çizgi film trt1 eski filmler yedi renkli çiçek izle lazeryon izle SHE-RA He-Man karakterinin kızkardeşiydi. Başka bir gezegende yaşıyordu çünkü bunları bebekken İskeletor bulmasın diye ayırmışlardı, o zamanlar Star Wars'ı henüz seyretmediğimizden anlamamış, yemiştik biz de bunu yeni bir hikaye diye! Bu hatun kılıcını kaldırır YÜCE RUHUN ADINA, ADIM...
  3. çocukluğumuzdaki çizgi filmler(2)

çocukluğumuzdaki çizgi filmler(2)

anne shirley çizgi film ann shirley çizgi film anne dizi full izle izle ann SEVİMLİ AYI AİLESİ İşte Gaye arkadaşımızın en sevdiği çizgi film bu idi. Biz nasıl Red Kit'e, Süpermen'e falan aşık idiysek, o da bu çizgideki salıncaklı koltuğunda oturup pipo içen, homur homur konuşan baba ayı Tom'a aşıktı. Günlerce resmini bulayım diye beynimi yedi, nihayet uzun uğraşlar ve ayı araştırmaları...
  4. Hangi çizgi film karakteri????

Hangi çizgi film karakteri????

hangi çizgi film karakterine benziyorum 2on hangi çizgi film karakterisiniz melekler okulu karakterleri 2on karakteri melekler okulu karakterleri isimleri Siz seçin...... :dil:
  5. Size Göre En Faydalı Olduğuna İnandığınız Çizgi Filmler Hangileri ?

Size Göre En Faydalı Olduğuna İnandığınız Çizgi Filmler Hangileri ?

Faydalı Çizgi Filmler En Faydalı Çizgi Filmler Hangileri Sevgili melekler, çocukların en çok keyif aldıkları programların başında elbette ki çizgi filmler gelir. (İsteyenlere disney channel frekans bilgileri bu sayfada ) Ancak zaman zaman izlediği çizgi filmlerin faydalı olup olmadığı konusunda tereddütler yaşarız. Bu sayfamızda konumuz faydalı çizgi filmler. Lütfen sizler de faydalı...

Sayfayı Paylaş