Hangi İçme Suyu Markasını Kullanıyorsunuz?

TİTAN

*Melekler Mekanı*
Hangi İçme Suyu Markasını Kullanıyorsunuz?
içme suyu markaları
en iyi içme suyu markası

Sevgili melekler, her ne kadar yetkililer musluk suyunun içilebilir nitelikte olduğunu söylese de yine de evlerimizde içme suyu satın alıp kullanıyoruz. Ancak bu içme sularında bile tat farklılıkları olabiliyor. Bu sayfamızda hangi içme suyunu kullandığımızı ve fiyatlarını yazarsak, kullanayı düşünen ve yorum almak isteyenler için faydalı olur diye düşünüyorum..:)

icmesuyu-22f.jpg

biz desni palandöken suyu kullanıyorum erzurumdan gelen bi sı 19lt tek kullanımlık damacana.6 tl sanırım tadı güzel gayet iyi tek kullanımlık damacana olduğundan içim azda olsa rahat çeşmeden hayatta içmiyorum 20 yaşımdaydm sanırım bi hastalık geçirdim sudan kaptığım mikroptan amiplii dizanteri oldm ve zor atlattım korkarım çeşmeden içmekten :(

Eskisehirdeki K... dan basliyordu damacana kac litrelik onuda bilmiyorum ama eskisehirin suyuyumus :D
burdada Valon diye bir marka fransada geliyormus su :D
ikisininde fiyatini tam olarak bilmiyorum ama pahali oldugunu sanmiyorum.
Valon olanin yarim litrelik pet sisesinin fiyati 11 cent. Ama büyük 1,5litreliginin fiyatini bilmiyorum valla.
Türkiyedekide herhalde yalnis bilmiyorsam ya 15 tl kocaman damacana yada 5 tl hep kocis aldigindan :utan:
ikisinin tadida cok güzel. Musluktan icemiyorum birincisi komsular sakin icme su iyi degil dedi bide tadini begenmedim sanki demir iciyormusum gibi tuhaf di tadi insanin sudan gönlü geciyor :D:D

Son düzenleme:
Geri