gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Hangi Yüze Asimetrik Perçem Yakışır?

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

asimetrik perçem yüz tipine göre perçem

Sevgili melekler, artık herkeste aynı saç modellerini, aynı kahkülleri, aynı perçemleri görmekten sıkıldıysanız ve kendinizde şöyle marjinal bir değişiklik yapmak istiyorsanız, size asimetrik perçemleri tavsiye edebilirsiniz. Tabi değişiklik olsun diye yüzünüze gitmeyecek bir modeli denememelisiniz. Bunun için aşağıdaki makaleyi bir okuyun ve asimetrik perçemin size yakışıp yakışmayacağına karar verin :tik:

Saç konusunda Türk kadınlarının çoğunlukla genel eğilimi takip etmeye meyilli olduğunu söyleyen TRİO Kuaför’ün sahibi Sebahattin Karabulut, “Yeni tarzları denemekten korkuyor hanımlarımız. Ama fark yaratmak, özgün olmak için hanımlarımızın cesur olması gerekiyor. Kendilerine yakışanı, kendilerini iyi hissettikleri tarzları bulmaları için test etmekten kaçınmasınlar. Bu sadece saçla ilgili bir durum değil. Giyimden makyaja, hatta oje rengine kadar böyle. Hanımlar aynı olmaktan şikayet ediyorlar ama benzeri şeyleri talep etmekten de vazgeçmiyorlar” diyor.

Doğru kesilmiş bir perçemin her kadına yakışacağını söyleyen Sebahattin Karabulut, perçemin şeklinin yüz tipine göre belirlenmesi gerektiğini ifade ediyor. Kimilerine yoğun kimilerine ise seyrek ya da asimetrik kesimli çılgın perçemlerin yakıştığını söyleyen Karabulut, kısa asimetrik perçem için yüz şeklinin çok orantılı olması gerektiğini belirtiyor. Geniş alın yapısına sahip hanımların ise uzun kesilmiş asimetrik perçemi tercih edebileceğini ifade ediyor.

Perçemin koyu renkte daha güzel durduğunu söyleyen Karabulut, açık renk uygulamalarında bile perçemi bir-iki ton koyultmak gerektiğini belirtiyor.

karakuzu bunu beğendi.
  2. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    Deneme-yanilma yöntemiyle kendimize yakisacak percemi bulucaz yani :D:D

3. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    ".... kısa asimetrik perçem için yüz şeklinin çok orantılı olması gerektiğini belirtiyor. Geniş alın yapısına sahip hanımların ise uzun kesilmiş asimetrik perçem...."

Seç beğen :D:D

karakuzu bunu beğendi.
  4. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    Amaaaann ben kendime hangisini yakistirirsam o. Bi dogum yapiyimda hayirlisiyla sonra imaj yaparim:D:D

Hangi Yüze Asimetrik Perçem Yakışır? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Perçem

Perçem

Menfaat, kuvvet ve şerefe, cömertliğe; Perçemi olduğunu görmek, saçının güzelliği nisbetinde güzel olan bir kadınla evlenmeye delalet eder.Rüyada perçem görmek, menfaat, yükseklik ve kuvvetle yorumlanir. Bazi yorumculara göre, rüyasinda perçem görmek, bu perçemin güzelligi ölçüsünde bir gençle tanisip evlenir diye de tabir olunur. Bir rivayete göre perçem, cimrilik ve bunun aksi olan...
  2. hangi baharat hangi yemege yakışır

hangi baharat hangi yemege yakışır

zencefil hangi yemeklerde kullanılır köfteye hangi baharatlar konur zerdeçal yemeklerde kullanılır kişniş kullanılan baharatlar Adaçayı Ballıbabagillerden kokulu bir bitkidir. Bütün Avrupa ülkelerinde olduğu gibi ülkemizde de çokça yetişir. Tüylü ve beyazımsı bir renkte olan yapraklarının kurusu çay gibi haşlanarak içildiği gibi, et yemeklerine koku ve lezzet vermek için de kullanılır....
  3. Topuz modelleri hangi yüz şekillerine yakışır?

Topuz modelleri hangi yüz şekillerine yakışır?

Merhaba kızlar Topuz modelleri hangi yüz şekillerine yakışır? Yüz tipine göre saç öneriniz var mı ? Misal ben miyonum ve beyaz tenliyim nasıl saç kullanmalıyım sizce ?
  4. balık sofrasına hangi mezeler yakışır

balık sofrasına hangi mezeler yakışır

benim haftasonu misafirim var ve fırında balık yapacağım ancak her zamankinden farklı sunumlr yapmak istiyorum sizin bana önerebileceğiniz pratik şeyler var mı
  5. yüz tipime kahkül yakışır mı?

yüz tipime kahkül yakışır mı?

yüz tipim kalp gibi ama çok incemsi bi şekli yok. perçem kestirmeyi düşünüyorum daha önce hiç denemedim bu yüzden oldukça tedirginim. çevremden de olumlu ve olumsuz kararları aynı anda alınca çare olabileceginizi düşündüm :)) ( lütfen yardım edin)

Sayfayı Paylaş