gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    964
    Ödül Puanları:
    113

Haramiler - Alın Yazısı

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Çağla sen çağla yaralı kalbim Feryadım duysun alem isterdim Bal dudaktan ahu gözden
    Ak söğüt altında güzde
    Bir ateş isterim yar senden
    Cemalini görmeseydim
    Al yanaktan tatmasaydım
    Seni bir an unutsaydım
    Keşke demek neyime
    Tükenir ömrüm viran yerlerde
    Güller açmaz oldu özlem hep yare
    Felek suç sende değil
    Bütün kabahat bende
    Çiziyorum alın yazım elle
    Ne hasretim mavilere
    Ne bahara ne de güle
    Beni ayırdılar yardan
    Kalbim burda biçare
    Budur halim dertli başım
    Uslanmadı deli gönlüm
    Felek sana bir çift sözüm
    Çiziyorum alın yazım elle

Haramiler - Alın Yazısı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. haramiler biyografisi

haramiler biyografisi

1960 lı yıllardaki ilk Haramiler grubunun kurucu üyesi Uğur Dikmen in de destek vermesiyle yine Haramiler adında bir grup genç üyeler tarafından 1991 yılında Eskişehir de kurulur. İlk Haramiler grubu gibi Anadolu Rock tarzında müzik yapmaktadırlar. İlk albümleri Alın Yazısı 1998 de Ada Müzik etiketiyle çıktı. Albümün en ilgi gören parçası olan Mavi Duvar a video klip çekildi. Drama Köprüsü,...
  2. El yazısı..

El yazısı..

El yazısıyla bir şeyler yazdığınızı gördüyseniz, insanlar içinde konuşmanıza dikkat etmeniz gerektiği anlamına gelir. Sözleriniz başınıza bela olabilir.Rüyada el yazisi kaderle yorumlanir. Rüyada yazi yazdiginizi görmek yapacaginiz bir is hakkinda düsündügünüze ve karar veremediginize, size verilen bir yaziyi veya gelen bir mektubu okudugunuzu görmek, eger yazi okunakli ise, hayra,okunmayacak...
  3. Haramiler - Yaşamak

Haramiler - Yaşamak

Bir nehir gibi yorgun Umarsız yol almaktır yaşamak dedikleri Hırçın rüzgarlar beni sürüklerken meçhule Yalanlarla hüzünlerle savrulmak bu nehirde Bil ki acılar örseler yüreği Karanlık gece değil yaşamın ta kendi Korkar ellerim tutmaz ellerini Sanma umutsuzdur kaçar bu deli Rüzgara inat ve yaşamak Umutla bir başına
  4. Haramiler - Kara Toprak

Haramiler - Kara Toprak

Dost dost diye nicesine sarıldım Benim sadık yarim kara topraktır Beyhude dolandım boşa yoruldum Benim sadık yarim kara topraktır
  5. Haramiler - Çağır Beni

Haramiler - Çağır Beni

Gece soğuk ve karanlık Yalnızsın üşüyorsun Sımsıcak dostun sesini Arayıp bulamazsın Hani dertlerin bir çığ olur peşinden Koşar da kaçamazsın Tutmak istersin gökyüzünü Kanatlanıp uçamazsın Yakarım kederleri umarsız birer birer Ama elin kolun bağlıdır bu seni tutsak eder Tükettik acılarla koca bir ömrü Çağır beni anılara bir akşamüstü

Sayfayı Paylaş