gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Harika bir kaftan modeli sizlerle

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

çocuk kaftan modelleri bursa kaftan modelleri bursa Meleklerim nette arkadaşımızın kına gecesi için güzel bir kaftan modeli arıyorduk.Her genç kız gibi arkadaşımda kına gecesinde çok güzel olmak istiyor:):):)Kaftan modelleri arasında bir tanesi vardı ki harika ötesi bir kaftandı ve ben o kaftanı sizlerle paylaşmak istedim.Eminim siz de çok beğeneceksiniz.

Malesef arkadaşım bu kaftandan alamadı çünkü sadece resim olarak var ne bir fiyat ne de bir adrese rastlamadık.Ama olsun gözümüz kaftan gördü:):):)

İşte o harika kaftan:)Nasıl beğendiniz mi meleklerim?:):):)Yorumlarınızı bekliyorum:)

2. Mahperver

Mahperver Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Ben cooooooook begendim Mechul sana katiliyorum gercekten muthis bir kaftan..

3. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Hımm hoş gözüküyor..

4. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    ilginç umarım arkadaşın bu kaftanı giyemesede çok mutlu olur canım

Harika bir kaftan modeli sizlerle konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bolero,Harika bir model

Bolero,Harika bir model

bolero dikimi kolay bolero dikimi pratik
  2. kaftan modelleri...

kaftan modelleri...

kaftan modelleri kina kaftan melek caftan osmanli kiyafetleri osmanlı kıyafetleri kına gecelerimizin vazgeçilmezleri yöresel kıyafetlerimiz artık daha bi şık...bence çok güzeller ya sizce...
  3. Kaftan modelleri

Kaftan modelleri

kaftan modelleri bindali modeleri kaftan modasi 2010 modelleri 2010 Kaftan özellikle müslüman arap ülkelerinde çok yaygın bir giyim tarzıdır. Ülkemizde de tesettürlü bazı kesim tarafından benimsenmiş ve tercih edilen bir modeldir Kaftan giyimden hoşlananlar ve giyenler için işte 2010 kaftan modası Kına geceniz için dilerseniz kaftan modelleri konumuzada bir göz atabilirsiniz melekler.
  4. kızlar size harika bir soru...

kızlar size harika bir soru...

medyum memiş kaç kardeştir?
  5. Harika bir şal modeli...

Harika bir şal modeli...

Modeliyle göz boyuyan bu şal modeli hem şık hemde zarif.Yapanında ellerine sağlık gerçekten çok zevkli bir model olmuş.Hemde klasik deil diğerlerinden farklı..

Sayfayı Paylaş