gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Harika Yazlık Şapkalar

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

yazlık şapka yazlık şapkalar erkek şapka erkek şapkaları Yaz aylarında plaj keyfi bir başka oluyor.Denizde bir güzel yüzdükten sonra o sımcıcacık güneşin altında sıcak kumlara uzanmak gibisi yok diyorum:)Ama o sıcakların bir kötü yanı var tabi ki.O sıcaklarda başınıza bir güneş geçsin o gününüz zehir olur.Bu yüzden de şimdiden önleminizi alın ve bu güzel şapkalardan birer tane alın :):):)

Yaz aylarına en çok yakışan renk tabi ki beyaz:):)

Ben en çok bu modeli beğendim:):)

Harika Yazlık Şapkalar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Örgü Yazlık Şapkalar

Örgü Yazlık Şapkalar

örgü yazlık şapka modelleri yazlık şapkalar şapka örgü modelleri Yaz aylarında sizi güneşin o yakıcı sıcağından koruyacak geceleri serin havalardada korumaya alacak yazlık örgü şapka modellerini sizlerle paylaşıyorum
  2. Harika spor yazlık şapkalar

Harika spor yazlık şapkalar

yazlık şapkalar puma şapka modelleri Yazın yakan güneşten kendinizi korumanız için birebir ve şık şapkalar melişlerim.:)
  3. Renkleriyle,modelleriyle yazlık şapkalar

Renkleriyle,modelleriyle yazlık şapkalar

Renkleriyle,modelleriyle,görünümüyle birbirinben güzel yazlık şapka modellerini,şapka kullananların beğenisine sunuyoruz.Yazın güneşli günlerinden koruyacak bir şapkanız olmalı diyerek, sizlere fikir sunma açısından bu modelleri paylaşmak istiyorum.
  4. Yazlık Şapka Modası..

Yazlık Şapka Modası..

Melişlerim Şapka modası geri döndü birçok ünlü şapka ile kıyafetlerini tamamlıyor .Büyük,hasır,kumaş yada farklı malzemelerden hazırlanan şapkalarla kıyafetlerinizi tamamlayabilirsiniz.:)Şapka alırken tarzınıza uygun yüzünüze yakışan ve kullanabileceğiniz modelleri deneyin:)

Sayfayı Paylaş