gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Hasan Yılmaz - Ana Kız

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

dalda alma alan oldu allandı dalda alma alan oldu allandı samyeli vurdu dalları sallandı
    samyeli vurdu dalları sallandı
    öptüm kızın yanakları,ballandı
    öptüm kızın yanakları,ballandı

ana kız şu kızı bana alıver
    ah ellere kınaları yakıver
    başına da telli duvağı sarıver

beline de allı kuşağı sarıver

ekin ile arpaları kaldırdık,
    ekin ile arpaları kaldırdık,
    çeki çeki ambarlara doldurduk
    çeki çeki ambarlara doldurduk
    bağımıza bülbülleri kondurduk
    bağımıza bülbülleri kondurduk

düvenimin çakmak taşı kırıldı
    düvenimin çakmak taşı kırıldı
    her köşede düğün dernek kuruldu
    her köşede düğün dernek kuruldu
    o kız bana tenhalarda sarıldı
    o kız bana tenhalarda sarıldı

Hasan Yılmaz - Ana Kız konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hasan Yılmaz - Ver Coşkuyu

Hasan Yılmaz - Ver Coşkuyu

bana pas vermiyorsun kiymete biniyorsun, havan kime guzelim, beni begenmiyormusun. kacarsan kovalarim sonunda yakalarim, yakisikli adamim, nasilim. ver coskuyu, kivir kivir,(alttan ustten&oldu) ver coskuyu, ver ver, ver coskuyu, kasiklari zilli,(yokardan asagadan&oldu oldu) ver coskuyu, ver tatlim, ver coskuyu ver ver ver ver coskuyu. hadi biraz rahatla, sakin icine atma, yeterki...
  2. Hasan Yılmaz - Tak Koluna

Hasan Yılmaz - Tak Koluna

arabası dört çeker, sevgilisi çok şeker arabası dört çeker, sevgilisi pek şeker hepsiyle baş edemem gelsinler teker teker gelsinler teker teker hepsiyle baş edemem gelsinler teker teker gelsinler teker teker tak koluna hülyayı dolaştır Ankra'yı iki kıvır bir çevir salla gitsin dünyayı tak koluna hülyayı dolaştır Ankara'yı iki kıvır çevir çevir çevir çevir salla gitsin dünyayı arabası...
  3. Hasan Yılmaz - Oflu Hoca

Hasan Yılmaz - Oflu Hoca

hasan yılmaz oflu hoca hasan yılmaz yordu onu bekarlık yilmaz yordu onu bekarlik Bu kıza bir şey oldu okutalım hocaya Bu kafayla giderse zor gidecek kocaya(x2) Yordu onu bekarlık verin onu kocaya Yada gitsin okunsun bizim Oflu Hocaya(x2) Ne nasihattan anlar ne büyük lafı dinler Herhalde ha bu kızı akşamdan çarptı cinler(x2) Yordu onu bekarlık verin onu kocaya Yada gitsin okunsun bizim Oflu...
  4. Hasan Yılmaz - Balkon

Hasan Yılmaz - Balkon

seni gördüm balkonda, unutamam aklımda kız seni gördüm balkonda, unutamam aklımda benim garip halimi mahalleli farkında benim garip halimi mahalleli farkında bir göz attım balkona, yakına gel yakına kovsalarda gidemem, demir attım kapına balkon yeni boyanmış, güzelim süt beyaza düğün dernek evlensek senin ile bu yaza camı hergün silersin, hem siler hem gülersin camı hergün silersin, hem...
  5. Hasan Yılmaz - Ağır Abi

Hasan Yılmaz - Ağır Abi

hasan yılmaz ağır abi tatlı yersin muhallebi, izliyon kurtlar vadisi şişiyorsun balonda gibi, polat mı oldun ağır abi kurtlusun sen elma gibi, yumuşaksın hamur gibi yürüşün aslan gibi, memati mi oldun ağır abi? kurtlusun sen elma gibi, yumuşaksın hamur gibi yürüşün aslan gibi, polat mı oldun ağır abi? gelişin var gülle gibi, yürüyüş var bir tay gibi allak bullak oldu alem, azrail oldun ağır...

Sayfayı Paylaş