gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Hatırla Sevgili - Geçmişten Geleceğe

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

hatırla sevgili geçmişten geleceğe sevdamız bir uzun bakış ey memleket ey soylu düş
    ömrümüze girip oturdu kış...(2)

bir gül idim derilmemiş
    daha gün yüzü görmemiş
    örseleni kırılmamış...off..(2)

ne bu sürgün ne bu gidiş
    ey memleket sevdalı düş
    katrimize ferman bu son gülüş...(2)

bir gül idim derilmemiş
    daha gün yüzü görmemiş
    örseleni kırılmamış...off..(2)

Hatırla Sevgili - Geçmişten Geleceğe konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hatırla sevgili resimleri

hatırla sevgili resimleri

hatırla sevgili resimleri hatırla sevgili fotoğrafları resmi sitesi resmi web sitesi web
  2. Hatırla Sevgili resimleri

Hatırla Sevgili resimleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Muazzez Ersoy - Hatırla Sevgili

Muazzez Ersoy - Hatırla Sevgili

hatırla sevgili o mesut geceyi notaları hatırla sevgili o mesut geceyi sözleri günleri eski günleri çamların altında verdiğin buseyi şarkı sözü hatırla ey peri o mesut geceyi çamların altında altında verdiğn buseyi beni mecnun ettin sende olasın aşkımı inkar edersen allahtan bulasın bana sen öğrettin bu aşkı sevdayı ne çabuk unuttun beni senden hercai beni mecnun ettin sende olasın aşkımı...
  4. hatırla sevgili-nota

hatırla sevgili-nota

hatırla sevgili nota hatırla sevgili notaları sözleri ve notaları şarkı gitar Herkes tarafından sevilen ve beğenilerek dinlenen hatırla sevgili isimli parçanın notaları arkdaşlarım. Müzikle uğraşan Melek'lerimize...
  5. HatırLa SevgiLim (akor)

HatırLa SevgiLim (akor)

hatırla sevgilim akor hatırla sevgili akor sevgili akorları ritim ritim Dm A7 Hatirla sevgilim, o mes'ut geceyi, Gm Bb A7 Dm Çamlarin altinda verdigin buseyi A7 Dm Gm Dm Beni mecnun ettin, sen de olasin, Gm Dm A7 Dm Askimi inkâr edersen Allah'tan bulasin Dm A7 Bana...

Sayfayı Paylaş