Havuç yöntemiyle saç uzatma

deneyip sonuç alanlar

ya arkadaşlar deneyip sonuç alan biri yorum yapsın lütfen kesin çözümmü saç uzatmak için bide haftada kaç kez uygulamak gerekiyo bilgi verirseniz çok sevincem şimdiden saolun :)

Kızlar ben birkaç kez kullandım çok zahmetli olduğu için yapmıyorum artık ama kullananları duydum faydalıymış bence denemek için başkalarının sonuçlarını beklemeyin..Ayrıca ben elma sirkesi kullanıyorum hem parlak gösteriyor hem uzatıyor çok memnunum..Hem zahmetsiz kolay..

slm

bilgi için tesekkur ederım umarım faydasını görürüm ve sonra sizlerle tekrar paylasırım

Acaba?

Acaba bu formülü erkekler ense saçını uzatmak için kullanabilirler mi?

ben bugün deniycem bu karısımı =) yorumları okudum geneli iyi sonuclar almıs parlaklık yumusaklık vs. =) bi kaç ay önce yılan yağı kullanmıstım uzattı uzatmasınada saclarım cok dökülmeye basladı kullandıktan sonra o yüzden devam edemedim .. simdi baya iyi durumdalar =) ama kısacıklar bu kürü okuyunca bide yorumları hemen sıvıyacağım kolları cok saolunnn =) kullanan arkadaslar ne kadar uzadı sacınız?

ya bişi sorcamm her gün mü uygulucaz yoksa haftada 1 kere falan mı???? ltfen cvp verinn

yhaa ben yanlışlıkla 1 havuç rendeledim şimdi kaynıyor saçıma sürsem bişi olr muuu??

ben sürdüm ama baya zordu sürmesi cok sıvktıı...ama napalm gülü seven dikenine ktlanırmışş. bidee hergn mü uygulancak bu işlem??? ltfeenn cvp verinnnn

Geri