gebe
  1. Krizantem

Krizantem Forum Okuru

HayaT ßUGün SizLere Ne Verdi ?

Konu, 'Kadınca' kısmında Krizantem tarafından paylaşıldı.

iyisiyle kötüsüyle... acısıyla tatlısıyla yaşadığımız hayat... geçirdiğimiz her gün... birşeyler katmıyor mu sizlere... bazen öyle bir an geliyor ki... kafanızı çevirip bakmadığınız düşmanınızdan ya da en samimi arkadaşınızdan... ya da ya da ne biliyim işte... etrafınızdaki herkesden herşeyden... belki de bir kediden bir köpekten... birşeyler öğreniyorsunuz...hiçbirşey yapmasanız da o günü boşa geçirdiğinizi düşünseniz de... birşeyi muhakkak aşılıyor size o boşa geçirdiğinizi düşündüğünüz gün bile... hadi itiraf edin... bugün size neyi aşina etti...kimin gerçek yüzünü gösterdi... ya da kimin umduğunuz gibi olmadığını gördünüz...kimi neyi ???
    hayat bugün size aşk mı verdi?.... hayat size bugün para mı verdi?..hayat size bugün acı mı verdi?.....hayat size bugün dostluk mu verdi?.......hayat size bugün gözyaşı mı verdi?....hayat size bugün kalp kırıklığı mı verdi?....

Haydi meLekLerim Bizde burada Paylaşalım ..

Hayat Bugün bize Ne verdi ?

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    bugün orucluydum ve bir bardak suyun benim icin ne kadar değerli olduğunu ayrıca sevdiğim kisininde benim icin cok şey ifade ettiğini birkez daha gösterdi ve bugünde bana onu verdi.bakalım yarın ve ondan sonraki günlerde ihtiyac duyduğum herseyi bana verebilecekmi?

3. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    bu gun hayat bana bişi vermedi :D:D.D rabbime şükür su içebildimmm ya yeter :D:D

4. Krizantem

Krizantem Forum Okuru

Hayat bu gün bana çok güzel haberler getirdi sağlığıma kavuşacaım

5. <3PirayeEda<3

<3PirayeEda<3 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Bende oruçluym. ve iftar vaktine kadar bir parça ekmek bulamayanların benden beter durumda olduğnu düşünüp şükrettim. beterin beteri de vardır.

6. Krizantem

Krizantem Forum Okuru

hayat bugün birini aldı benden geri verir miiii??

7. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    bugün hayatt bana sevmeyi ve sevilmenin bir kez daha ne kadar güzel oldugunu verdiii...

8. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    almasını bilirsen verir sana canımm...

9. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    yanlıslarım ve hatalarımla onu ne kadar cok sevdgmi görmemi sağladı.

HayaT ßUGün SizLere Ne Verdi ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. size 3 dilek hakkı verseler ne dilerdiniz??

size 3 dilek hakkı verseler ne dilerdiniz??

arkadaşlar bir peri çıktı karşınıza ve sizden 3 dilek dilemenizi istedi ne dilerdiniz?? ben başlayayım 1.mutluluk 2.huzur 3.sağlık şimdi sıra sizdeeee
  2. Sizce Hayat Nedir

Sizce Hayat Nedir

Sizce Hayat Nedir ilahi bir gücün insanları ahiret için test ettiği süreç Başı ve sonu olmayan, soru işaretleri ile dolu bi süreç İyi ve iyi olmayan yaşamların savaşının geçtiği bir süreç .Soruları olmayan bir sınav süreci İnsanların kendi doğrularını yaşadığı bir süreç
  3. Sizce Hayatın Rengi Nedir

Sizce Hayatın Rengi Nedir

Sizce Hayatın Rengi Nedir
  4. Hayat bugün size ne verdi?

Hayat bugün size ne verdi?

İyisiyle kötüsüyle... acısıyla tatlısıyla yaşadığımız hayat... geçirdiğimiz her gün... birşeyler katmıyor mu sizlere... bazen öyle bir an geliyor ki... kafanızı çevirip bakmadığınız düşmanınızdan ya da en samimi arkadaşınızdan... ya da ya da ne biliyim işte... etrafınızdaki herkesden herşeyden... belki de bir kediden bir köpekten... birşeyler öğreniyorsunuz...hiçbirşey yapmasanız da o günü...
  5. hayat size neler ögretti?

hayat size neler ögretti?

Hayattan bir şeyler öğrendikçe Dünyaya bakış açımız değişir Hayat size ne öğretti ?

Sayfayı Paylaş