gebe
  1. *LavinyA*

*LavinyA* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Güvercinler ülkesinden!!! Uzak çookkk uzak yerler!

hayata hazır mısın???

Konu, 'Hayatın İçinden & Hayata Dair Herşey' kısmında *LavinyA* tarafından paylaşıldı.

büyüdükçe daha çok kirleniyorum daha fazla korkuyorum yalnızlığım almış başını gidiyor, kendime olan nefretim bana kendi kendime cinayet işlettirecek kadar büyüyor. Şimdi bakın insanlığa herşey normal ben normalim, korkuyorum aldatılmaktan..Tekrar kurtuluyorum derken boğulmaktan daha çok dibe vurmaktan..
    şimdi eyyy karanlığım sarın beni
    içime işleyene kadar sarın
    ruhumu ele geçirin
    ve ben bana geri dön
    kapılarım çok büyüktü kapattım
    açtım kolay oldu
    ama şimdi tüm herşey içeride
    kolaylıkla kapatamıyorum bağlamışlar beni
    zorda olsa kapattım ufacık bir aralık var ordan birisi sızdı içeri
    korkuyorum acaba canımı yakarmı

oda benimle oynarmı
    beni daha dibe atarmı diye korkuyorum
    ama içeride işte burda ama hisedemiyorum sadece biliyorum burda olduğunu varlığını hisedemiyorum...

iyisimi olur kötüsümü bilmiyorum hep kötü oldu korkuyorum
    yorgun ruhum bir darbeye daha dayanamaz nefretim artar şeytan beni cehennemine alır şimdi sadece yorgunum uyumak istiyorum yalnız hisediyorum uyumak güzel bu hissi alıyor insanın içinden..

ve birgün birdaha uyanmamak umuduyla gözlerimi kapatıyorm dünyaya.Bir rüya büyük ihtimal kabus açtırıyor gözlerimi bana,
    bakıyorum ve düşünceler başlıyor düşünüyorum yine yaşıyorum evet .....

Hayata hazır mısın?

hayır değilim tekrar uyuma çabaları bazen olumlu bazen olumsuz denemeler
    uyumak güzeldir......

kapat gözlerini ne duy ne düşün ne de hisset..

(alıntı)

hayata hazır mısın??? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bedeniniz sonbahara hazır mı?

Bedeniniz sonbahara hazır mı?

Güneş, deniz ve kumun yıprattığı cildinize ve saçlarınıza bakım yapma zamanı geldi. Kendinize dönmenin tam sırası! Tatil zamanı kumsalda sere serpe güneşlenirken, güneşin vücudumuzun görünen en büyük düşmanlarından biri olduğunu bir anda unutuveriyoruz. Gerçek şu ki, bronz tenin güzelliğine, sağlıkla parlamasına hepimiz bayılıyoruz. Dışarıdan baktığımızda güzellik ön planda, ama merceği biraz...
  2. Yöneticiliğe Hazır mısınız?

Yöneticiliğe Hazır mısınız?

Yönetici olmak, ileriye atılan önemli bir adım. Ama yöneticiliğin ilk dönemleri, bazı sorunlara da gebe olabiliyor. Yapılan bir araştırmaya göre, yöneticilerin yüzde 50''ye yakını, bu konuma gelmeden önce bir eğitim almadı. Bu da, karşılaşılan sorunların temeli sanki. İşte yeni yöneticilerin büyük bir bölümünün karşı karşıya kaldığı 10 ortak sorun: 1) Herşeyi Bildiğini Sanmak Bir...
  3. Evliliğe hazır mı?

Evliliğe hazır mı?

Evliliğe hazır mı? Erkekler ve evlilik… Bu iki kelimeyi yan yana getirmenin ne kadar zor olduğu herkes tarafından bilinen bir gerçek öyle değil mi? Erkek arkadaşınızla evlenmek istiyorsunuz ve onu evlilik yoluna sokmak için birtakım stratejiler uyguluyorsunuz. Bu noktada size hatırlatmak istediğimiz birşey...
  4. Anne Olmaya Hazır mısınız?

Anne Olmaya Hazır mısınız?

Artık kendinizi anne olmaya hazır hissediyorsunuz. Peki hamilelik ten önce dikkat etmeniz gereken faktörler olduğunu biliyor musunuz? Gebelik döneminde olduğu gibi öncesinde de anne ve bebek sağlığı açısından bilmeniz gereken noktalar var. Biz de konu ile olarak Ferti – Jin Kadın Sağlığı Merkezi’nden Op. Dr. Murat Taşdemir ile söyleştik. Hamile kalmaya karar veren kişiler yaşam tarzlarında...
  5. Anne olmaya hazır mısınız?

Anne olmaya hazır mısınız?

Bazı hamilelikler eşler tarafından planlı bir şekilde uygulanır iki tarafta bebeğe hazır olarak kendilerini hissettiklerinde bebek düşünürler Peki hamilelik planlımı olmalı? Kadın anne olmaya kendini iyice hazırladıktan sonramı gebe kalmalı? Uzmanlara göre sorularınızın cevapları: Çocuk yetiştirmenin kolay olduğunu kimse iddia etmiyor. Belki siz de bu zor ve bir ömür boyu sürecek görevi...

Sayfayı Paylaş