gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Hayatım dünyaya yazan bir kalem.

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

kalemle ilgili güzel sözler kalemle ilgili sözler dünyanın en güzel kalemi Hayatı bir film şeridi olanlardan değilim ben
    hayatım dünyaya yazan bir kalem.

her nefesimde bir iz var,bir harf, bir kelime var.

yaşıyorsam hala belki de sorunsuzca

sorun ediyorsam yaşamı,

sorun ben miyim yoksa hayat mı???bilemiyorsam.

neresindeyim hayatın,neresindeyim kendimin???.

Hayatım dünyaya yazan bir kalem. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Büyük bir villanın kapısında yazan not

Büyük bir villanın kapısında yazan not

Büyük bir villanın kapısında şu notlar yazıyordu: Bugün bir iş toplantım var gecikeceğim. ßaßanız. Konken partisindeyim, geç geleceğim. Anneniz. Arkadaşımda kalacağım. Kızınız. Sinemaya gideceğim, geç gelebilirim, hatta gelmeyebilirim. Oğlunuz. İşimi kolaylaştırdığınız için teşekkür ederim. HIRSIZ.. birazcık kısa ama komik oldugunu düsündüm umarım begenirsiniz
  2. Bir Göz Kalemi İle Neler Yapılabilir?

Bir Göz Kalemi İle Neler Yapılabilir?

Bir göz kalemi ile neler yapabileceğinizi hiç düşündünüz mü? İşte size 25 süper taktik… 1- Kaşlarının daha kalın ve belirgin görünmesini istiyorsan, göz kalemini kaş kalemi olarak kullanabilirsin. 2- Koyu renk farın mı bitmiş? Siyah, gri ya da kahverengi kalemlerin ile göz kapağını boya ve bir pamuk yardımıyla dağıt. 3- Geçici dövme yapmak için göz kalemini kullanabilirsin. Tek yapman...
  3. Boş bir kağıt , bir kalem ve bir silgi...

Boş bir kağıt , bir kalem ve bir silgi...

boş bir kağıt bir kalem birde silgi kalem ve silgi hikayesi kalemle ilgili sözler ile ilgili sözler kağıt ile hikaye Boş bir kağıt , bir kalem ve bir silgi... Bos bir kâğıt, bir kalem, bir de silgi... Kâğıt gönül demek, kalemle silgi ise; benim hayatimi sen yazarsın sen silersin. Sen ne yazarsan güzel, neyi silersen güzel demek. İstediğin gibi yaşat, istediğin gibi oldur demek...
  4. Dünyada bir ilk

Dünyada bir ilk

Bolivya dünyada bir ilke imza attı... Daha önce çok az sayıda ülke vahşi hayvanların sirklerde çalıştırılmasını yasaklamıştı, ancak Bolivya'nın çıkardığı yasa evcil hayvanların kullanımına da yasak getiriyor. 1 Temmuzda çıkarılan ve sirk sahiplerine uymaları için bir yıl süre tanıyan yasa, hayvanların sirklerde çalıştırılmasını "gaddarca bir davranış" olarak nitelendiriyor. KÖTÜ...
  5. Bir Kalemle 25 Numara

Bir Kalemle 25 Numara

geçici dövme kalemi kalem numaraları Meleklerim çoğumuz göz kalemini sadece gözlerimizin çevresinde kullanırız adı üstünde göz kalemi:)Fakat bir göz kaleminin tek bir görevi yok..Sizin için göz kaleminin görevini bir başlık altında topladım.Gelin beraber bakalım göz kalemi ile neler yapılabiliyormuş.. 1-Kaşlarının daha kalın ve belirgin görünmesini istiyorsan göz kalemini kaş kalemi...

Sayfayı Paylaş