gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Haydi çocuklar koroya

Konu, 'Kültürel ve Sanatsal Etkinlikler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

çocuk koro kıyafetleri koro kıyafetleri çocuk korosu çeşitleri elbiseleri Ankara Devlet Opera ve Balesi'nin çocuk korosu için 4-5 Nisan'da seçmeler yapılacak. Başvurular ise 28 Mart Cumartesi sona erecek.
    Ankara Devlet Opera ve Balesi'nin (ADOB), 8-16 yaşlarındaki çocukların yer alacağı korosu için 4 ve 5 Nisan'da seçme yapılacak. Koroya seçilen küçükler, bazı çocuk oyunlarında sahne alma şansını da yakalayacak.

28 Mart son gün
    ADOB Leyla Gencer Çocuk ve Gençlik Birimi yöneticisi İpek Böler, çocuk korosuna yoğun bir talep olduğunu söyledi. Koro için sınırlamalarının olmadığını, yetenekli her türlü çocuğu bu koroya kazandırmayı amaçladıklarını belirten İpek Böler; şöyle konuştu: "Müzikle uğraşmak, çocukların okuldaki başarısını artırırken özgüven de veriyor. İçine kapanık çocuklar bu çalışmalar sayesinde sosyalleşiyor. Her çocuğun müzikle uğraşması lazım." İpek Böler, koroda yer alacak çocukların, iyi birer klasik müzik dinleyicisi ve opera seyircisi olacağına inandığını dile getirdi. Çocuk korosu için başvurular, 28 Mart'a kadar OSTİM'deki Leyla Gencer Çocuk ve Gençlik Birimi'ne yapılabilecek.

Haydi çocuklar koroya konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Koro

Koro

Çinlilerde görülen, kültüre bağlı bir sendromdur. Koro, penisin küçüldüğü, karnın içinde kaybolacağı ve bu durumun ölümle sonuçlanacağı gibi ani bir inançtan ileri gelen akut bir anksiete ve panik durumudur. Epidemi halinde görülür ve epidemik anksieteye bir örnektir. Tedavi telkin ve hafif bir trankilizasyonun yanısıra, kitle haberleşme yollarıyla, etkilenen topluma bilgi verilmesinden ibarettir.
  2. Haydi babalar çocuklar! Tren yapmaya..

Haydi babalar çocuklar! Tren yapmaya..

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Haydi çocuklar ana sınıfına!!

Haydi çocuklar ana sınıfına!!

anasınıfı kayıtları 2010 2011 2010 2011 anasınıfı kayıtları kayıt yaşı anasınıfına kayıt yaşı Okulöncesi eğitim, 2013-2014 eğitim öğretim yılında tüm Türkiye'de uygulanacak Haydi çocuklar ana sınıfına! Milli Eğitim Bakanlığı'nın (MEB), önümüzdeki dönemde 32 ilde başlatmayı düşündüğü okulöncesi eğitim, 2013-2014 eğitim öğretim yılında tüm Türkiye'de uygulanmaya başladı. MEB, okulöncesinde 5...
  4. Haydi Hanımlar Çocuklarınıza Masrafsız Oyuncak Yapın....

Haydi Hanımlar Çocuklarınıza Masrafsız Oyuncak Yapın....

Havludan Tavşan Yapılışı Havludan Tavşan Nasıl Yapılır Hanımlar çocuklarınıza hem masrafsız hemde tatlı bir oyuncak tavşan yapmak istemez misiniz..Hadi bakalım minikleri sevindirelim....Havludan tavşan nasıl yapılır öğrenelim....Çocuklarımızı daha fazla sevindirmek için evde kullanmadığınız çoraplardan onlara şirin oyuncaklar yapabilirsiniz.... Yapılışı: Önce havluyu karşılıklı iki...

Sayfayı Paylaş