gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Hayvan hücresinde bulunan organellerle ilgili yardım talep ediyorum.

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar araştırmam için bana hayvan hücresinde bulunan organeller nelerdir bir yazı yada bir döküman vs varmı arkadaşlarım. Yardımcı olursanız sevinirim.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Hayvan hücresinde bulunan organellerle ilgili yardım talep ediyorum. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hayvanlarla İlgİlİ Bunlari Bİlİyormuydunuz??

Hayvanlarla İlgİlİ Bunlari Bİlİyormuydunuz??

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. organeller

organeller

ORGANELLER: 1. MİTOKONDRİ: Oksijenli solumun yapan tüm ökaryotik hücrelerde görülen organeldir.Hücrelerdeki görevi enerji üretmektir. Dolayısıyla enerji ihtiyacının fazla olduğu kas hücreleri, aktif taşımanın fazla olduğu hücreler, sinir hücreleri gibi hücrelerde sayı oranı fazladır. Sayıları hücrenin fonksiyonuna bağlı olarak ,hücre başına birkaç taneden 2500’ e kadar çıkabilir. Mitokondri...
  3. Hücre Yapısı ve Organeller

Hücre Yapısı ve Organeller

HÜCRE Hücre, bir canlının bütün özelliklerini taşıyan, en küçük birimidir. Canlıların hepsi hücrelerden oluşur, cansız varlıkların hücresel bir yapısı yoktur. Yani hücrelerden oluşma ayrı canlı ve cansız varlıklar için en belirgin ayırt edici özelliktir.Canlıların hepsinin hücreye sahip olması aynı hücreye sahip olacağı anlamına gelmez. Canlıların farklı hücrelere sahip oluşu canlıların...
  4. Hayvanlarla ilgili özlü sözler

Hayvanlarla ilgili özlü sözler

eşek ile ilgili sözler eşekle ilgili sözler eşek ile atasözleri sözleri Hayvanlarla ilgili özlü sözler arıyorsanız işte sizler için aradığınız özlü sözler KÖPEK 1- Aç it fırın (duvarı) deler (yarar) 2- Akılsız iti yol kocatır 3- Al it, kara it, hepsi bir it 4- Bakmakla usta olunsa, köpekler kasap olurdu 5- Çoban köpeği ne yer, ne yedirir 6- Düğün kemiğiyle köpek tavlanmaz 7- Eceli gelen it...
  5. ramazanla ilgili Kur'an'da bulunan ayetler?

ramazanla ilgili Kur'an'da bulunan ayetler?

Merhabalar.Ramazan ayına daha çok var ama Kur'an'da bulunan hangi ayetler ramazan ayını işaret ediyor, hangi ayetler ramazan ayıyla ilgili yazarmısınız lütfen.Teşekkürler şimdiden..

Sayfayı Paylaş