gebe
  1. asi55

asi55 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

HCG hakkında...

Konu, 'Kadınlar' kısmında asi55 tarafından paylaşıldı.

Benim son regl tarihim 14 mayis son iliskimde 13 mayis... sonrasinda iliskide olmadi 3 gun once hcg yaptirdim 2.5 cikti ama daha adet olmama 13gun vardi ebe fazla umursamadi gebelim yok deyip yolladi suan 10 gun var regl olmama sizde bu deger yukselirmi gebelik olabilirmi

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Gebelik testi beklenen menste gecikme olunca yapılır.Aksi taktirde doğru sonuç vermez.Gebelik söz konusu ise değer yükselir.Gecikmeniz olursa testi tekrarlayın.

HCG hakkında... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hcg

hcg

beta hcg sonucumda 2259 yazıyo anlayamadadım yardımcı olabilirseniz sevinirim.
  2. Beta hcg bhcg değerleri hakkında bilgi istiyorum

Beta hcg bhcg değerleri hakkında bilgi istiyorum

Kızlar bugün kadan bhcg testi yaptırdım sonuç 4850 çıktı ben buna kgöre kaç haftalık hamileyim. Bu değerler var herkesler bakıyor bunların çizelgesi varmı nereden bulabilirim birisi bana yardımcı olabilir mi ?
  3. Pregnyl (hCG) Nedir?Pregnyl Hakkında Genel Bilgiler

Pregnyl (hCG) Nedir?Pregnyl Hakkında Genel Bilgiler

bu konu;pregnyl nedir,pregnyl nerelerede kullanılır hakkında bilgiler vermektedir Pregnyl hamile kadınların idrarlarından elde edilen natürel bir insan plasentasıdır. Kesinlikle erkek hormonu değildir.FSH ve LH kadınlarda her ay, yumurtalıklardan birindeki bir yumurta hücresinin olgunlaşmasına neden olur. LH ayrıca ovülasyon yumurtlama, olgunlaşan yumurta hücresinin salıverilmesi için de...
  4. hcg

hcg

Hcg degerim cumartesi aksami 2.29 cikti asilama yaptirdim bugun 12 gun asilama yaptirdik bu sekilde hamike kalan varmi
  5. HCG Diyeti yapan varmı?

HCG Diyeti yapan varmı?

HCG hamilelik sırasında plasentadan salınan (aynı hormon hamilelik kistlerinde de kanda saptanmıştır) bir hormondur. İlk defa, hamilelik sonrasında fazla kiloya sahip olan kadınlarda kullanılmış ve başarı elde edilmiştir. Çok sayıda medikal çalışma göstermiştir ki HCG kullanım ile birlikte uygulanan düşük kalori diyeti ve egzersiz her gün ciddi şekilde yağ kaybını sağlamakta, doğal olarak...

Sayfayı Paylaş