gebe
  1. seda88

seda88 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    182
    Ödül Puanları:
    43

Hep birlikte zayıflıyoruzzz

Konu, 'Diyet Grupları' kısmında seda88 tarafından paylaşıldı.

kızlarrr ramazan da bayramda bitti artııık diyet yapmamak için incecik belimizin olmaması için neyimiz eksikkk haydii hep beraber zayıflamayaaaa kendine güveveler [​IMG]sayfamıza bekliyoruzzzzzz :)

2. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    Hadi bakalim Allah c.c. yardimciniz olsun
    ilk öneri benden gelsin...

En az 1,5-2 litre su iciniz. Bu zayiflamaniza yardimci olacaktir

seda88 ve PİNKİ bunu beğendi.
  3. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

bende zayıflıycam bugun bol bol lımonlu su ıcelım
    az kahvaltı yaptım semuj bakalım ınş bırbırımıze destek olarak zayıflıycaz hadı bakalım allahım bıze yardımcı olsun:D:D

yakışıklım ve seda88 bunu beğendi.
  4. seda88

seda88 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    182
    Ödül Puanları:
    43
    ay canlarım inşallahhhhhhh yaaaaaa :)

5. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Topiğiniz hayırlı olsun kızlar :D:D Akşam 7den sonra yemek yemeyin :D:D

yakışıklım, fidansal ve seda88 bunu beğendi.
  6. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

semuj bu gun yıyebıldıgım kadar yedım zorlayana kadar belkı bır ıkı kılo almısım dır tutamadıım :( ben veremıycem galıba ama bugun davetteydım yedıghım kadar yedım semuj ne yapıcam henı bırlıkte zayıflıycaktık ama aksam yemek yemıycem ac yatoıcam sadece yesıl cay ıcıp yatıcam:( ahhhhhhhhhh ahhhhhh kış yaglar kış kışşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş

seda88 bunu beğendi.
  7. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

saol tıtanım beklerız her zaman bız 5 kılo verelım yeter:D:D

seda88 bunu beğendi.
  8. seda88

seda88 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    182
    Ödül Puanları:
    43

9. narçiçeğimm

narçiçeğimm Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    273
    Ödül Puanları:
    63
    bence 3 beş kiloya takılmayın bende isteyipte kilo alamıyom hahaha

seda88 bunu beğendi.
  10. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

hep bırlıkte verıcez kıloları ben bugun kesın nıyetlendım hıc bısey yemedım peynır domates oda peynır yaglı napıcam yaaa nasıl gıdıcek bu kılolar ole deme nar gıtsede kurtulsak su kılodan ınsanoglu hep bızde olmayanı ıstıyoruz malesef nar gıtsed kurtulsak:) :D:D

seda88 bunu beğendi.
  11. esra2012

esra2012 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    76
    Ödül Puanları:
    28
    ahhhhh 59 kiloyum 9 unu verebilsem keşke midem açılmış kızlar dayanamıyorum açlığa bir zamanlar kilo almak için doktor doktor gezerdim 44 den 45 e çıkmak için kilo vermeği koydum kafama bakalım ne kadar sürer

fidansal ve seda88 bunu beğendi.
  12. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

hayırlısıyla bı baslasak hep beraber neyse ben bıde sey dıycem sabah ac karna ılık su ıcmekde cook faydalı her yemekten sonra 2 bardak su ıcın sakın soguk su ıcmeyın ılık su hrezaman cunku soguk su yagı donduruyo haberınız olsun kendınızı sıkın bırazzz hadın hepımeze kolay gelsın semuj sen ne yaptın bıraz hafıfledınmı :)

seda88 bunu beğendi.
  13. seda88

seda88 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    182
    Ödül Puanları:
    43
    maviiiiim ben çok kötü bişey yaptımmmmmm :utan::utan:

14. esra2012

esra2012 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    76
    Ödül Puanları:
    28
    kızlar sabah aç karınına ılık su bi kaç damla limon ve azcık sirke damlatın için ben denemiştim 5 kilo vermiştim 2 ayda biraz kötü ama :(((

15. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

ne yaptın :D:D cabuk sole

Hep birlikte zayıflıyoruzzz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kandil Duamiz Amin diyelim hep birlikte...

Kandil Duamiz Amin diyelim hep birlikte...

ﻡﻴﺤﺭﻠﺍﻦﻤﺤﺮﻠﺍﷲﺍﻡﺳﺒ Ey âlemlerin Rabbi, Er Rahman, Er Rahim, hesap gününün tek sahibi ve tek hakimi olan yüce Allahımız. Bütün hamiler, övgüler ve şükürler sana mahsustur. Biz ancak sana ibadet ederiz ve ancak senden yardım dileriz. Bizi dosdoğru yola ulaştır ve o yolda sabit eyle. Yani kendilerine Peygamberlik ve sıddıklık nimeti verdiğin kimselerin yoluna, İslam yoluna ulaştır ve son nefese...
  2. kıyamet alametlerini hep birlikte öğrenelim

kıyamet alametlerini hep birlikte öğrenelim

kıyamet alametleri kiyamet alametleri misir kıyamet alametleri mısır mısırdaki olaylar kıyamet alametimi alameti mısır KIYAMET vakti, dünya hayatının son günü olmakla birlikte ahiretteki sonsuz hayatın da başlangıcı olacaktır. Kıyamet günü yaşanacak birbirinden dehşetli olaylarla Allah'ın yüce kudreti insanların tümü tarafından idrak edilecektir. Peygamberimiz Hz. Muhammed (sav), kıyametten...
  3. hadi hep birlikte şeytanı taşlıyalım:)

hadi hep birlikte şeytanı taşlıyalım:)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Hadi hep birlikte anneliğe hazırlanalım ...

Hadi hep birlikte anneliğe hazırlanalım ...

hayıt suyu içenler dopergin kullananlar Kızlar benim gibi evlat hasrati çeken çok arkadaşımız var burda biliyorum, derim ki burda hamilelik öncesi yapılması gereken dr. muayenesinden tutunda, yememiz, içmemiz, kilomuz, alışkanlıklarımız ve sporumuza kadar herşeyi paylaşalım, belki hatalı yaptığımız bazı konular vardır, birbirimizle fikir alışverişi yapıp bunları düzeltelim... Mesela ben, şu...
  5. Hep Birlikte Zayıflıyoruz

Hep Birlikte Zayıflıyoruz

hep birlikte kilo vererek yaza formda girmeye hazırmısınız kızlar :eller: bu başlık altında toplanıp kilolarımızı veriyoruz hadi bakalım hepiniz kilolarınızdan kurtulacaksınız kararlıyız, azimliyiz :26::26:

Sayfayı Paylaş