gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Her Aşk Bitermiş

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Aşk bu, Geliyorum demeden geliyor, Gitmiyor
    Unutmak
    Öğrenmekten daha çok zaman alıyor
    Bilgi ceza, bilgi suç
    Taşımak ağır
    Ben aşkı yüz metreden tanırım

Yeni değil bu yalnızlık
    Ne sokaklar ne evler bildik
    İyi gelir ilk zamanlar
    Yaşadıkça biz öğrendik

Her aşk bitermiş birgün bildim
    Her aşk bitermiş öğretildim

Gözüm aynı göz, ruhum eski
    Sözüm aynı, susmam yeni
    Günüm aynı gün, geceler eski

Tenim aynı ten, üşüyorum şimdi

Her Aşk Bitermiş konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşk Hiç Biter Mi?

Aşk Hiç Biter Mi?

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. HeR aŞk BaşLadıĞı yüRekTe biTer

HeR aŞk BaşLadıĞı yüRekTe biTer

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Candan Erçetin - Her Aşk Bitermiş

Candan Erçetin - Her Aşk Bitermiş

ask bu geliyorum demeden geliyor gitmiyor unutmak ogrenmekten daha cok zaman aliyor bilgi ceza bilgi suc tasimak agir ben aski yuz metreden tanirim yeni degil bu yalnizlik ne sokaklar ne evler bildik iyi gelir ilk zamanlar yasadikca biz ogrendik her ask bitermis birgun bildim her ask bitermis ogretildim gozum ayni goz ruhum eski sozum ayni soz susmam yeni gunum ayni gun...
  4. gelirsem biter aşk

gelirsem biter aşk

Düştüm dedim...elinin tersinde Hayır !!! dedi Düş olsan farketmezdim seni... Sevgim sana güç veriyormu diye sordum... başını çevirdi yüzünde kalmamış takatla Hayır!!! dedi inatla öyle olsa yıkılmazdım her Seni Seviyorum deyişinde... Özledinmi beni dedim.. sustu nefesini en derinden aldı özlenmezmi dedi... Git dedim... GİT... sen kalınca genişliyor bu dünya ve kayboluyorum...

Sayfayı Paylaş