gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Her erkegin duymak istedigi sözler

Konu, 'Kadınlar ve Erkekler' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

erkeklerin duymak istediği sözler erkekler sevgilisinden ne ister erkeğin duymak istediği sözler erkeklerin yatakta istedikleri erkekler yatakta ne ister Erkekler çoğu zaman kadınların çok konuştuklarından şikayet eder ancak duymak istedikleri şeyler de yok değil. İşte her erkeğin eşinden, sevgilisinden duymak istediği şeyler..
    1- Pırlanta yüzük mü? Ben böyle hediyelerle mutlu olmam ki!! Benim için bana vakit ayırman 2 karatlık pırlanta yüzükten daha önemli...

2- Seni şimdi, şu an, burada istiyorum..

3- Birçok kızla ilişki yaşamış olman sorun değil, ne kadar çok flört yaşadıysan o kadar iyi..

4- Yatakta beni çok mutlu ediyorsun..

5- Kendimi hiç senin kollarında hissettiğim kadar güvende hissetmedim..

6- İnanamıyorum bunlar uzun süredir almak istediğim ayakkabılar, çok teşekkür ederim.

7- Ben alışverişe yalnız gitmek istiyorum canım.

8- Canım benim sen kalkarsın altından, sana güveniyorum ben.

9- Canım ben senin vereceğin her kararın arkasındayım.

10- Hayatım biraz daha pastırma yemek ister misin?

mynet

Son düzenleme: 4 Ağustos 2008
Her erkegin duymak istedigi sözler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Atatürk'ü Duymak

Atatürk'ü Duymak

Atatürk'ü Duymak Ulu rüzgarlar esmedikçe Yaşamak uyumak gibi. Kişi ne zaman dinç Dalgalanırsa bayrak bayrak gibi. Ne var şu dünyada ekmekten daha aziz? Sürdüğün tarlalara sevginle serpildik, Ekmek olmak icin önce Buğday olmak gibi. Silinir sözlüklerden sen hatıra geldikçe Cılız sözler: usanmak, yorulmak, durmak gibi. Kuvvettir yaptıkların her yeni yetişene, Bir ışık-kaynak...
  2. kadınların duymak istemedığı sözler

kadınların duymak istemedığı sözler

"Benimle konuşmuyorsun", "Beni dinlemiyorsun" kadınların en sık kullandıkları şikayet cümleleri. Kadınlar için önemli olan sorunlar erkekler için çoğunlukla ya "hiç mühim değil" ya da "pek mühim değil." Bu iki uyuşmazlık bir araya gelince ilişkilerin çıkmaza girmesi kaçınılmaz. Eşlerden biri, her ne kadar sorunları tartışma ve uzlaşma zemini arama...
  3. Erkeklerin duymak istedigi nedir?

Erkeklerin duymak istedigi nedir?

erkeklerin duymak istediği sözler erkeklerin etkilendikleri sözler erkeği cezbeden erkekleri cezbeden etkilendiği Kadınlar yıllarını partnerlerinin neden hoşlandığını anlamaya çalışmakla harcarlar. Oysa onların duymak istediklerini söylemek veya söyletmek, erkekler için birşeyler yapmaktan daha etkili olabilir. İşte erkeklerin kadınlardan duymaktan hoşlandıkları şeyler.. 1) Onunla yeni...
  4. Anelerrrrr çocuklarımız bu sözleri duymak istemiyormuş

Anelerrrrr çocuklarımız bu sözleri duymak istemiyormuş

pipini keserim çocuklarıma güzel sözler çocuklarıma sözler Valla çoğumuz sinirlenince bu sözlerden birini veya bir kaçını ağzımızdan kaçırmak suretiyle sarfedebiliyoruz ne yazıkki ama gelin görünki işte bu küçük insanlar bu sözleri duymak istemiyorlarmış sizce haklılarmı? haklılar haklılar daha hoş görülü ve sabırlı olmak ümidiyle... -adam olamazsin -adin batsin -ahmak -akilsiz...
  5. Nil Karaibrahimgil Hakkında Her Şeyi Duymak İstiyorum klibi

Nil Karaibrahimgil Hakkında Her Şeyi Duymak İstiyorum klibi

nil karaibrahimgil, yeni sıngle, 2011 şarkıları, hakkında her şeyi duymak istiyorum, klibi, yeni klibi ve dahası burada arkadaşlar. Nil Karaibrahimgil, yeni sıngle'ında yer alan "Hakkında Her Şeyi Duymak İstiyorum" adlı şarkısına klip çekmiş Melek'lerim. Nil Karaibrahimgil, yeni single’ı “Hakkında Her Şeyi Duymak İstiyorum”a klip çekti. Ünlü şarkıcı klipte, bir otomobilin...

Sayfayı Paylaş