gebe
  1. cnshu

cnshu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0

herkese bnde sıcacık bir merhaba

Konu, 'Deneme Odası' kısmında cnshu tarafından paylaşıldı.

adım cansu alanyada yaşıyorum ama aslen samsunluyum siteye yni katıldım herkesle tnşmk isterim

gul_gulum ve CeMoŞ bunu beğendi.
  2. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    aramıza hoşgeldin cansuu burda çok güzel vakit geçirickesin çok güzel dostlukların olacak buna emin ol :D

3. TUNAA

TUNAA Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3.068
    Ödül Puanları:
    113
    slm cansu aramıza hg, ben de eskişehirliyim evliyim 1 oğlum var, ayrıca 23 haftalık hamileyim:) buraya bağımlı olacaksın emin ol kopamayacaksın:)

herkese bnde sıcacık bir merhaba konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Herkese merhaba!..

Herkese merhaba!..

Selam melekler uzun zamandır formu üye olmadan takip ediyordum, hakkatten çok güzel bilgiler ve paylaşımlar var. Tekrar merhaba
  2. herkese merhaba

herkese merhaba

herkese merhaba ben adanadan elvira. Forumların hayatımızı renklendirdiğine inananlardanım. Fikir alışverişi yaparak daha fazla bilgilenmek ve çıkarsız arkadaşlıkların keyfini çıkarmak için buradayım.
  3. herkese sıcacık bir merhaba :)

herkese sıcacık bir merhaba :)

merhabalar ben yıllardır bu güzel siteyi dışarıdan takip ediyordum üye olmak bu güne nasipmiş birlikte keyifli paylaşımlar dileğiyle :)
  4. merhaba hanımlar bnde geldım aranıza)

merhaba hanımlar bnde geldım aranıza)

selam hanımlar ısmım fatma 33 yasındayım ıstanbuldayım 4 yıllk evlıyım ve bebıs sahıbı olmak ıcın ugrasanlardanım ınsallah rabbım ıstyen herkese nasıp etsın ınslalah guzel vakıt gecırecegımı dusunyorum umarım hamıle kalarak devam ederım forumda
  5. Mutlu Bir Anneden Herkese Merhaba:)

Mutlu Bir Anneden Herkese Merhaba:)

Merhaba Arkadaşlar Ben Canan 2 yıllık evli ve 11 aylık anneyim. Ellerinizden öper bir kız çocuğum var.İsmi de Nazlı. Özel bir sektörde öğretmenlik yapıyordum ve bebeğim olduktan sonra işi bıraktım,sadece bebeğim ile ilgilenmeye başladım. Umarım burada birbirimize faydalı konularda destek çıkar bebeğimize gösterdiğimiz özeni daha bilgili olarak göstermeye devam ederiz.

Sayfayı Paylaş