gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Herkesin İlgisini Çekecek Bir Bilgi Anneler Sizin İçin Daha Özel Bir Bilgi

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Anneler Sizin İçin Daha Özel Bir Bilgi Özellikler Anneler Muhteşem Bir Mucize

Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret eden siz sevgili anne ve anne adayları, bu yazımızda sizlere bilmediğiniz çok özel bilgiler aktarıyoruz.

Bu yazıyı okuyupta Allah'ın varlığına olan inancımızın nasılda muhteşem olduğunu hissettim. Nasıl özel bir durum nasıl bir mucizedir. Yüce Allah'ın hikmeti....

Herkesin İlgisini Çekecek Bir Bilgi Anneler Sizin İçin Daha Özel Bir Bilgi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ben müslümanım diyen herkesin mutlaka öğrenmesi gereken bir bilgi (GUSUL)

Ben müslümanım diyen herkesin mutlaka öğrenmesi gereken bir bilgi (GUSUL)

öğrenilmesi gereken bilgiler bilinmesi gereken dini bilgiler abdest alınırken konuşulur mu bilinmesi dualar abdest alırken konuşulur mu Ben müslümanım diyen herkesin mutlaka öğrenmesi gereken bir bilgi (GUSUL) GUSÜL (BOY ABDESTI) Tepeden tırnağa kadar vücudun her tarafını hiçbir yer kuru kalmayacak şekilde yıkamak. Fiil kökünden isim olan...
  2. Bir Çılgının İçinde Filmi Bilgi

Bir Çılgının İçinde Filmi Bilgi

Bir Çılgının İçinde - Meet Dave Önceleri tam bir Eddie Murphy hayranıydım fakat rol aldığı son filmlerin kalitesizliği nedeni ile git gide gözümden öyle düştü ki filmi izlemeye giderken ayaklarım geri geri gidiyordu açıkçası. Filmin fragmanını görünce değişik konusu nedeni ile Eddie Murphy'ye son bir şans verip gidip izlemek istedim fakat tahmin ettiğim gibi tam bir hayal...
  3. şık bir gece için sizlere özel abiyeler

şık bir gece için sizlere özel abiyeler

ğğğğğ ğğğ şık bir gece için özel secimler sizler için meleklerim umzarım begenırsınız..
  4. Anne adaylarını size çok özel bilgiler

Anne adaylarını size çok özel bilgiler

Bebek bekleyen meleklerim yada yeni doğum yapmış meleklerim.Bebeğizi ortam içinde emzirmekten çekinmeyin diyor uzmanlar.Ama biz kadınların yapısı işte utanırız.Bunu nasıl yapacağınızı bilmiyorum ama ortam içinde de emzirin... Hastanelerde emzirme odaları var.Keşke heryerde olsa:D Siz Anne adaylarını size çok özel bilgiler... Hamileler yeni anne olanlar bu haberi çok dikkatli...
  5. Bing'e Yeni Bir Facebook Özelliği hakkında bilgiler sizin için melekler

Bing'e Yeni Bir Facebook Özelliği hakkında bilgiler sizin için melekler

Bing'e Yeni Bir Facebook Özelliği Bing Yeni Facebook Özelliği Dün ki bir yazımızda sizlere Hotmail tarih oluyor ve onun yerine Outlook geliyor demiştik. Bu gün de henüz Google de olmayan özelliklere sahip olan Microsoft'un arama motoru Bing hakkında merak edilen bilgilere değiniyor ve Bing Yeni Facebook Özelliği hakkında bilgiler sunuyoruz Melek'ler. Microsoft'un arama motoru Bing,...

Sayfayı Paylaş