hey sana sesleniyorum!

gurbet kuşu

Yeni Üye
Üye
hey sana sesleniyorum!
evet melekler hani bazen bişeye çok sinirleniriz fakat ya muhatap bulamayız yada o an bişe diyemeyiz işte şimdi dökelim içimizi hayden.......

Cevap: hey sana sesleniyorum!

önce ben başlıyayım
hey sana sesleniyorum...
su arıtıcısını yanlış bağlayıp mutfağımın su basmasına ve gece üçten sabah yediye kadar uğraşmama neden olan kişi ayıp valla bide 20 lira para aldın işini doğru yapmadınya yuh sana.....

:n028:ya en esimin haber hastaligina deli oluyorum ya haber saati geldi mi adam ne bisey duyuyor ne bisey goruyor o televiziyonun disinda biktim biktim birde sesini acmasi yok mu?yuz bin kere ayni habere bakar yuzbin kere bakinca ne anliyor bilmem dusecek icine dusecek o televiziyonun.ohhh iyi oldu biraz rahatladim ya o na soylesemde bos yine bildigni yapiyor.

ööööffff yeni taşındığım lojmandaki komşularıma sesleniyorum ya taşınalı nereyse bir ay oldu daha kapımı çalmadınız nasıl insanlık bu be sıkıntıdan patladım insan yüzü göremez oldum patlayacam valla yav bi sorulur bişeye ihtiyacınız varmı nebileyim güle güle oturun denir benim bildiğim ben eski binamıza taşınan olunca yemek bile götürüyordum fırsat bulup yapamazlar diye ben anlıyamayorum artık insanlar neden bu kadar uzaklaşıyorlar birbirlerinden...

patronuma sesleniyorum...hakkımı vermiyosuun neden vermiyosun paramı o kadar işini yapıyorum..hakkımı yiyosun...ama iş bulursam çıkcam..

Geri