gebe
  1. gurbet kuşu

gurbet kuşu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

hey sana sesleniyorum!

Konu, 'Geyik Oyunlar' kısmında gurbet kuşu tarafından paylaşıldı.

evet melekler hani bazen bişeye çok sinirleniriz fakat ya muhatap bulamayız yada o an bişe diyemeyiz işte şimdi dökelim içimizi hayden.......

2. gurbet kuşu

gurbet kuşu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: hey sana sesleniyorum!
    önce ben başlıyayım
    hey sana sesleniyorum...
    su arıtıcısını yanlış bağlayıp mutfağımın su basmasına ve gece üçten sabah yediye kadar uğraşmama neden olan kişi ayıp valla bide 20 lira para aldın işini doğru yapmadınya yuh sana.....

3. nisan yagmuru

nisan yagmuru Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

:n028:ya en esimin haber hastaligina deli oluyorum ya haber saati geldi mi adam ne bisey duyuyor ne bisey goruyor o televiziyonun disinda biktim biktim birde sesini acmasi yok mu?yuz bin kere ayni habere bakar yuzbin kere bakinca ne anliyor bilmem dusecek icine dusecek o televiziyonun.ohhh iyi oldu biraz rahatladim ya o na soylesemde bos yine bildigni yapiyor.

4. gurbet kuşu

gurbet kuşu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

ööööffff yeni taşındığım lojmandaki komşularıma sesleniyorum ya taşınalı nereyse bir ay oldu daha kapımı çalmadınız nasıl insanlık bu be sıkıntıdan patladım insan yüzü göremez oldum patlayacam valla yav bi sorulur bişeye ihtiyacınız varmı nebileyim güle güle oturun denir benim bildiğim ben eski binamıza taşınan olunca yemek bile götürüyordum fırsat bulup yapamazlar diye ben anlıyamayorum artık insanlar neden bu kadar uzaklaşıyorlar birbirlerinden...

5. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    patronuma sesleniyorum...hakkımı vermiyosuun neden vermiyosun paramı o kadar işini yapıyorum..hakkımı yiyosun...ama iş bulursam çıkcam..

hey sana sesleniyorum! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hey!! slm...

hey!! slm...

slm..bende geldım:D saolsun ozlemcıgım eksık etmıyo benı forumlardan:D:D muhtesem olmus tebrık edıyorum!!:D:D nesem ben selin yaş 16 kırklarelı fln ole işte:D:D hepınızı optum!!
  2. Hey, Size Sesleniyorum!

Hey, Size Sesleniyorum!

Varlığının anlamını bilmeyenler, var olmakla olmamak arasındaki çizgiyi farkedemeyenler, uyumakla uyanmanın aynı olduğunu düşünenler, Amaçlarından çok uzak yaşayanlar, amaçlarından başka bir şey yaşamayanlar, Gidenler, gelenler, gelip de bulamayanlar, Ağlayanlar, ağlamaya çalışanlar, ağlamaklılar, Size sesleniyorum! Mertler, namertler, Sevenler, sevmeyenler, sevilenler,...
  3. Cümlelerin son noktasından sesleniyorum sana..(D)uyuyor(mu)sun ?

Cümlelerin son noktasından sesleniyorum sana..(D)uyuyor(mu)sun ?

Dağlıyorum asi hücrelerini ,anarşist dilimin… Acı’dan tökezlediğim yerden tutunuyorum, kirpiğinden yapılma tel örgülere…ellerim kan içinde… Uyuyor(mu)sun ?... Kanlı ellerimi sarıyorum,tek kale bir aşkın savaştığım siperinde… Bırak yaralarımı sorgulamayı…Titreyen göğsüme dokun yar… Hangi kapım çıksa önüne ;Sıkılgan bir edayla çevirdin anahtarı… Oysa ben kollarımın arasında...
  4. hey deneme :)

hey deneme :)

merhaba melekler bende katıldım aranızaa....:)

Sayfayı Paylaş