gebe
  1. birtutamanne

birtutamanne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    0

heyecanla kalp atış sesini bekleyenler buraya

Konu, 'Gebelik' kısmında birtutamanne tarafından paylaşıldı.

Ultrason Kalp
    Arkadaşlar hamileleiğini yeni ögrenip bir an önce kalp sesini duymak için sabırsızlanan varmı?

2. dilaralbayrak

dilaralbayrak Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Dün doktora gittim 15 gün sonra gel kalp atışlarını dinleyelim dedi sabredemiyorum :)

heyecanla kalp atış sesini bekleyenler buraya konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kalp Atış Ritmi Yapımı

Kalp Atış Ritmi Yapımı

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Kalp Atış Ritmi Yapma

Kalp Atış Ritmi Yapma

facebook kalp işareti facebookta kalp yapma facebookta işaret yapma facede facede işaret ilk önce istediğimiz boyutta bir sayfa açıyoruz (ben 640-480 kullandım) ve tüm sayfayı siyaha boyuyoruz ardından line toolu kullanarak aşağıdaki gibi beyaz renkle çiziyoruz sonra backroundun yanındaki göz işaretini kapatıyorus ve ctrl+shift+E yaparak shape layerlerimizi birleştiriyoruz...
  3. kalp atışı

kalp atışı

acaba ikiz gebeliklerde kalp atışları geç mi başlar..
  4. Kalp atışı hızlanması

Kalp atışı hızlanması

kalp atışı hızlanması, düzensizliği, çarpıntısı hakkında detaylı bilgiler burada arkadaşlar Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu makalemizde sizlere kalp atışının hızlı atması, düzensiz atışı hakkında detaylı ve faydalı bilgiler aktaracağız... Uzmanlar, kalp atışlarında düzensizliğin ve kalpte çarpıntı hissinin bazı durumlarda bir kalp hastalığına işaret edebileceğini belirterek bu tür...
  5. kese ve kalp atışları

kese ve kalp atışları

Kızlar beta dün 269 su keseyi beta kaçgen görebilirim?

Sayfayı Paylaş