gebe
  1. zeyboş

zeyboş Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

selam sevgili arkadaşlar boş gebelik( boş kese) geçirenler varmı ?

Konu, 'İlk Merhaba' kısmında zeyboş tarafından paylaşıldı.

Mrb ismim zeynep, ben yeni boş gebelik geçirdim dün gebeliğim kürdaşla sonlandırıldı. malumunuz çok üzgünüm ultrasonda bebeğimin; 9 haftalık olmasına rağmen kalp atışları görülmedi Allahım kimsenin umutlarını suya düşermesin hakkımızda hayırlıs olsun.. Buyurun böyle durumu yaşayan arkadaşlarımız varsa burda paylaşalım....

bebekyüzlüm bunu beğendi.
  2. yellow33

yellow33 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba adaşım bende zeynep benimde 8 haftalık gebelıktı kalp atışı yoktu ama kese boş değil dendi ama kalp atışı oluşmadı nedenıde bende kan pıhtılaşması varmış kan donduğu için bebek beslenemeyıp ölmüş ikinci gebeliğimde 9 ay kan sulandırıcı iğne kullandım cok sukur kucağıma aldım rabbim herkese nasip etsin sendede böyle problem olabilir tahlil yaptırdınmı

:dancing:

3. bebekyüzlüm

bebekyüzlüm Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    364
    Ödül Puanları:
    63
    meraba bende boş gebelik geçirenlerdenim 5 haftalıktı ve kürrtaj sonlanmıştı

selam sevgili arkadaşlar boş gebelik( boş kese) geçirenler varmı ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. BoŞ Gebelİk

BoŞ Gebelİk

gebelikte kahverengi akıntı gebelikte kahverengi leke hamilelikte akıntı boş gebelikten sonra hamilelik boş gebelik Hanımlar yaklaşık 4 ay evvel ben boş gebelik geçirdim..4.5 yaşında bir oğlum var ve ona çok zor hamile kalmıştım.ama en son yaşadığım boş gebelikte korunmayı bırakmıştık ve 2 ay sonra hamile kalmıştım.o kadar sevinmiştimki ama malesef boş gebelimişti..çok zor günler...
  2. Boş

Boş

İçi boş kap temiz olursa gelecek rızka, kirli olursa hüsnükuruntuya ve amel işlemekte gösterilen ilgisizliğe delalet eder.
  3. boş gebelik

boş gebelik

merhaba kızlar boş gebelik yaşayan varsa lütfen yazsın hadi melekler bekliyorum
  4. Boş Gebelik

Boş Gebelik

boş gebelik nedir,neden kaynaklanır, belirtileri nelerdir, boş gebelik hakkında detayı buradan bulabilirsiniz Belirtileri, nedenleri, tedavisi hakkında detaya geçiyorum meleklerim.. Düşükler her zaman aynı belirtilerle oluşmaz. Bazen kanama veya ağrı henüz başlamamışken teşhis edilebilen düşükler vardır. Gebelik kesesi görülmesine rağmen embriyonun gelişmemesi veya çok erken dönemde...
  5. Boş gebelik geçiren varmı aranızda ?

Boş gebelik geçiren varmı aranızda ?

Merhaba ismim zeynep ben 2 kez boş gebelik geçirdim sonuncusu daha yeni 3 gün önce kürtaj oldum çok üzgünüm aranızda benim gibi böyle bir durum yaşayan varsa lütfen paylaşalım sevgilerrr...

Sayfayı Paylaş