gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Hickiriktan nasil kurtulursunuz?

Konu, 'Herşeyin başı sağlık !' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

Salatalarda tatlandırıcı ya da salamura gibi koruyucu olarak kullanılan sirke; üzüm veya elmadan üretilir. Araştırmacılar, sirkenin insan vücuduna pek çok faydası olduğunu tespit etti. Sirke, ateş düşürücü etkisiyle vücuda sakinlik ve ferahlık veriyor. Kokusu sayesinde, baygınlıklarda uyandırıcı etki yaratıyor. Kanı sulandırıyor, safra akıntısını düzenliyor ve hıçkırığın geçmesini sağlıyor.

2. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Hickiriktan nasil kurtulursunuz?
    evet sirkenin birçok faydası olduğunu biliyordum ama hıçkırığa iyi geldiğini duymamıştım ben hıçkırığım geçsin diye nefesimi tutup 10 a kadar sayıyordum:hhh:
    saol canım emeğine sağlık

3. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: Hickiriktan nasil kurtulursunuz?

bende nefesimi tutuyorum sayıyorum geçiyor:Dteşşekürler bilgiler içinn:26:

Hickiriktan nasil kurtulursunuz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aknelerden Nasıl Kurtulursunuz

Aknelerden Nasıl Kurtulursunuz

Akneleriniz güzelliğinizi lekeliyorsa, sorununuzun çözümü oldukça kolay.. Aknelerden kurtulmak için İhtiyacınız olan temizleyiciler, ıslak pamuk ve su.. İşte adım adım aknelere veda etme yolları.. İlk adım: Hayatınızda hiç sivilcelerinizi sıkmamış olabilir, sabun, diyet ve deterjan gibi etkenler akne oluşumunu tetikliyor olabilir. Bu nedenle bunları değiştirin ya da kullanım sonrası akne...
  2. Çatlaklardan Nasıl Kurtulurum Diyorsanız?

Çatlaklardan Nasıl Kurtulurum Diyorsanız?

çatlaklardan nasıl kurtulurum doğum çatlaklarından nasıl kurtulurum çatlaklardan kurtuluruz kurtulunur nasil Vücudunuzda oluşan çatlakları nasıl engelleyeceğinizi biliyor musunuz ? Uzmanlar, çatlakların büyüme çağındaki genç kızlarda, gebelerde ve kortizon tedavisi sonucunda ortaya çıkabileceğini belirtiyor. Vücut çatlaklarını tıpkı birer yara izi gibi değerlendirmek mümkün. Cilt...
  3. Gitti gider ilişki nasıl kurtulur???

Gitti gider ilişki nasıl kurtulur???

Her şey çok güzel başlamıştı.Siz onu seviyordunuz o da sizi.Hem de deliler gibi.Ama birden ne olduysa oldu ve pufff her şey bir anda darmadağın oluverdi.Ama hala seviyorsunuz ve ayrılmayı hayal etmek bile sizi derin acılara sürüklüyor.E bu durumda ne yapacaksınız?Her şeyi kabullanep,bir köşeye çekilip ilişkinizin nasıl sona erdiğini mi izleyeceksiniz?Tabiki de hayır.Bu ilişkiyi kurtarmak için...
  4. Nazif Kara Nasıl Kurtulur ?

Nazif Kara Nasıl Kurtulur ?

Bu konu; nazif karayı kurtaran delil hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Pazartesi gecelerinin vazgeçilmez disi haline gelen "Karadayı" enteresan konusuyla izleyiciyi çekmeye devam ediyor. Gelecek hafta 16.bölümü yayınlanacak olan dizide Mahir Kara bu kez babasını ipten döndürecek bir delil bulacak. İşte yeni bölümün konusu... Mahir Kara, Komiser Yasin'in...
  5. Gebelik Bulantılarından Nasıl Kurtulurum?

Gebelik Bulantılarından Nasıl Kurtulurum?

bu konu gebelik bulanlıtarından kurtulmanın yolları ile ilgili bilgilere yer vermektedir. Gebe kaldıktan bir süre sonra hamilelik ile ilgili birçok belirtileri yaşamaya başlarsınız. Anne adaylarının en sık yaşadığı belirtilerin başında gelen gebelik bulantıları bazen anne adayına çok sıkıntılı zamanlar yaşatır ve beslenmesine etki eder. Uzman diyetisyen Işıl Sayın, gebelik bulantılarını...

Sayfayı Paylaş