gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

hicri yılbaşı 2013 için mesajlar lazım

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlarıma yollamak üzere hicri yılbaşı mesajları istiyorum sizden. Şöyle derin anlamlı, iyi dileklerle dolu mesajlar. Yardım edermisiniz ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Tebliğ hicreti doğurmuş, hicret ise tebliği yoğurmuştur. Kısaca hicret Müslümanlar için bir milattır. Hicri Yılbaşınız mübarek olsun.
    Hicret; Allah’a ve O’nun kutlu elçisi rahmet peygamberine gönülden bağlılığın bir ifadesi, dostluğa, kardeşliğe, medeniyete, ilme ve irfana açılan yolculuğun hikâyesidir.

Rabbim bizi hicret eden muhacirlerin imanına ulaştırsın!Hayatımızın hicretleri,bedirleri,uhudları,hendeklerinde yardımcımız olsun ve bizleri hiç bırakmasın

Yılbaşımızın İslam alemine mübarek olmasını arzu ederken sitedeki tüm müslümanların yeni yılını kutluyor, esenlik ve mutluluk dolu dualarının kabul, amellerinin makbul, Allah (c.c.)'un razı olduğu bir yıl geçirmelerini diliyorum.

Hicri yenı yılımız ve Muharremi Şerif ayımız mübarek olsun.

Hıcrı Yenı Yılımızın Ümmete....kendimize..toplumumuza Diriliş Olmasını Cenabı Hakdan Dilerim....

Bütün İslam Aleminin Ve Sadakat Aleminin Hicri Yeni Yılını Tebrik Eder, Hayırlara Vesile Olmasını Mevlamızdan Niyaz Ederim.

Yeni hicri yılın bütün ümmeti muhammede ve sadakat ailesine hayırlara vesile olması dileğiyle .Yeni yılınız kutlu olsun.

hicri yılbaşı 2013 için mesajlar lazım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hicri yılbaşı için dua örneği

hicri yılbaşı için dua örneği

Merhaba. Bugün için yani muharrem ayının ilk günü için edilmesi gereken ya da edilmesi makbul olan özel bir dua var mı ?
  2. çok özel yılbaşı mesajları lazım

çok özel yılbaşı mesajları lazım

Çok özel birine yollamam için yine çok özel yılbaşı mesajları arıyorum yardım edecek biri var mı ? :D
  3. 2013 için yılbaşı mesajları yazın

2013 için yılbaşı mesajları yazın

Arkadaşlar, yılbaşı gecesi eşe dosta atabileceğimiz yılbaşı mesajları arıyorum. Ama şöyle anlamlı ve değişik olsun lütfen :D
  4. yılbaşı için komik mesajlar 2013

yılbaşı için komik mesajlar 2013

Bu gece arkadaşlara komik mesajlar atmak istiyorum ama yeni birşeyler arıyorum.Acaba siz komik yılbaşı mesajları atabilirmisiniz bu sayfaya ?
  5. arkadaşlarım için 2013 yılbaşı mesajları lazımm

arkadaşlarım için 2013 yılbaşı mesajları lazımm

Arkadaşları bu gece deli etmek istiyorum ama önce uslu uslu yılbaşı mesajları atacam :D Şöyle yepyeni dumanı üstünde yılbaşı mesajlarınız var mı arkadaşlarıma atabileceğim ? :D

Sayfayı Paylaş