***Hisleriminde gücüyle size TAROT***

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ce: Hisleriminde gücüyle size TAROT

gerçekten çok sağol ayırdığın zaman için 3 aylık bir kızım var onun için bir kez daha deniycem konuşmayı bakalım ne olacak

hangıbırını yazsam şimdi ben oncelıkle bakmayı kabul ettığın için çok tşk ederım handanca.
bebeğimiz olmuyor bızım ve ev alma durumumuz var ıkısı ıçın baktıracakdım ve eşimle ben için .
burcum terazı .eşimin burcu yengeç canım.
sayıda 8-17-26

şimdiden tşk ederım :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

handanca canım çok şükür öyle büyük bir sorunum yok ama bana genel olarak bakabilirmisin canım eğer mümkün olursa sayılar 3-21-33 ben yengeç eşim kova çocuklar terazi ve başak teşekkürler canım

hangıbırını yazsam şimdi ben oncelıkle bakmayı kabul ettığın için çok tşk ederım handanca.
bebeğimiz olmuyor bızım ve ev alma durumumuz var ıkısı ıçın baktıracakdım ve eşimle ben için .
burcum terazı .eşimin burcu yengeç canım.
sayıda 8-17-26

şimdiden tşk ederım :)

durumunu beilmiyorum kaç yıllık evlisin vs. ama hissettiğim her ikinizinde sağlık kontrolü olacağınız. korkulacak bişey yok. insanların ne düşünürler diye kendini sıkmaktanda vazgeç. eşin çok hisli biri . bazen çok hırs yapıyorsun. dikkatli olderim. farketmeden yapacağın davranışların eşini üzebilir. bu arada çok güzel konuştuğunun yada etkileyici konuştuğunun farkındasındır belki:) Bu arada 2 kızın olacağını hissettim.
Ev konusuna gelinze zamanı var canım. tam düşlediğin bi ev olmayacak. fakat alacağın son ev olmadığı için ilerde değiştireceksiniz. sağlıkla kal:melek:

handanca canım çok şükür öyle büyük bir sorunum yok ama bana genel olarak bakabilirmisin canım eğer mümkün olursa sayılar 3-21-33 ben yengeç eşim kova çocuklar terazi ve başak teşekkürler canım

Mislinay canım neden hep endişeli yaşıyorsun. çok heyecan yapıyorsun. rahat ol biraz. hep kulağın kapıda sanki bişey olacakmış gibi. Alıngan olmuşuz bide bu aralar. yazdıklarım da alınganlık yapmasın canım:) Eşin ne iş yapıyor bilmiyorum ama onla işiyle ilgili bi konuşmanız olacak. ortak karar vermeniz gerekir. o ne kadar kafasına göre takılsada zaman zaman haklı olduğunu görüyor ama kendinede laf geçiremiyor. Eşin sağlığına özellikle bacak ve sırt kısmına dikkat etsin. sende kadın hastalıklarından bi sorun yaşabilrisin. Çocuklara gelince birisi çok narin bu kim bilmiyorum ama çok anlayışlı merhametli olduğu gibide eğitiminide herkesi şaşırtacak şekilde tamamlayacak. Biride aksine sinirli ama çok kararlı. nederse olmak zounda sanki. güzel konuşmassan asal buna iş yaptıramassın söyleyim bak. Gelecek ikisinede çok güzel olacak inşallah . sağlıkl akal lütfen:melek:

handancım sayılarım 65 6 71
benim burcum aslan canımınkide kç ben ilişkimizin nasıl gideceğini merak ediyorum banada yorum yaparsan sevinirim canım teşekkürler...

handancım sayılarım 65 6 71
benim burcum aslan canımınkide kç ben ilişkimizin nasıl gideceğini merak ediyorum banada yorum yaparsan sevinirim canım teşekkürler...

Koç erkeğini eve bağlamak zordur baştan söyleyim. işin zor. bu seni kıskançsan bile fazla kıskançlık yapacak durumlara düşürebilir. Aklını kullanmayı biliyorsun ama bazen keşke yapmaysaydım demeseydin diyorsun. ama haksız değilsin onu baştan söylemiş olayım.

Evliliktede çocuklara karşı aşırı bi hassaslığı olcak. seni beğeniyor. tam ona hitap ediyorsun. Canım sevdiği zamanda çok seven verici biri ile birliktesin. Sende zaten aileye anneye ayrı bi önem verensin. bu sene bu birlikteliğe bi isim takılabilir. ön adım atılabilir. Güzel götürebilirseniz 2009 da güzel haberler güzel günler olcak. sağlıkla kal:melek:

canım yorumn için çok teşekkürler +100 rap sana tşkrlr mahiyetinde:))

handanca camn yorum için teşaekkürler ne diyim valla aynen dediğin gibi hele çocuklar hakkındaki yorumların aynen öyle canım şaşırdım valla bu kadar olur tekrar saol başarılar sana...
bendende rep sana canım

eeee sıra bana gelmiştir sanırım artık
bende genel baktırmak istiyorum kova burcuyum eşim yengeç olduğunu idda ediyor çocuklarda erkek yengeç kız ikizler sayılarda 7 60 32

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri