gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Hocalara Gitmeden Büyü Olup Olmadığı Nasıl Anlaşılır?

Konu, 'Dini sorularınız ve cevapları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

büyü nasıl anlaşılır, iple büyü anlama, büyü belirtileri İslamiyette büyü vardır ve hatta peygamber efendimiz Hz. Muhammed(S.A.V) e bile yapıldığını hepimiz biliriz. Günümüz de birçok kişi ne yazık ki sırf menfaat ve para sızdırmak adına bu olayı kullanan hocalar ve kişilerle dolu.. Önemli olan burada ilim ve takva sahibi ve hiçbir çıkar gözetmeden size yardım edecek iyi bir hocayı bulmanız..
    Peki bir kişide büyü olup olmadığı nasıl anlaşılır? Sizlere bir araştırma yaparak ip yöntemi ile kişide büyü olup olmadığını anlamanın yolları ile ilgili bilgilere ulaştım. Ne kadar inanırsınız bilmiyorum ama bu yöntemi deneyen kişilerin birçoğu buna inanıyor. Allah tüm kötü varlıklardan ve o kişilerin bir o kadar kötü niyetlerinden ve yaptıkları muska ve büyülerden hepimizi uzak tutsun.
    Dediğim gibi aşağıda ki paylaşım tamamen netten alıntı olarak sizler için paylaştığım konudur. İnanıp inanmamak tabiki size kalmış ama şunu da unutmamak gerekir ki yer gök dua üzerinedir.

buyu anlama.jpg

2. tuğçe firat

tuğçe firat Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba size ulaşamadım o yuzden buraya yazdım hepsini bir bir yazdım eve ip kısaldı .s ?

3. ece04

ece04 Forum Okuru

O süreleri siz mi okudunuz? Yoksa yanınızdaki kişi mi?

4. Ceyak

Ceyak Forum Okuru

Bn aynısını Yaptım ipin boyu aynı kaldı

5. Mert nişancı

Mert nişancı Forum Okuru

Bende ip uzadı ve biliyodum zaten cin alameti oldugunu :))

6. huzur islamda

huzur islamda Forum Okuru

aha suaraya bak ip oakadar uzadıki fermuarımı dikebildim teşekkurler:D

7. Perisan

Perisan Forum Okuru

İp düğüm oldu açımdan çıkarken

8. elif123456789

elif123456789 Forum Okuru

iyigeceler arkadaslar size bi sorum var kaynanam esimle beni ayirmak icin buyu yapiyor ve bende bunu cogukez gordum biliyorum onun yaptigini bunu esime nasil soylicemi bilmiyorum soylesem bile nasil kanitlarim yardim edin yuvam yikiliyo

9. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113

Eşine gördüklerini anlat inanıp inanmaması onun insiyatifi de.Sen büyüden korunmak için felak,nas,ihlas ve ayetel kürsü oku.Her biri 7 defa okunacak ve Allaha sığın.

Kuzusunun Anası bunu beğendi.
  10. İsimsiz bayan

İsimsiz bayan Forum Okuru

Benim annemle babam ayrı.. Bende bu yaz babamın yanına tatile geldim.. Ama bir sürü olaylar oldu. İlk önce babam çalışmaya gitti. Arazide bi benzin alev oldu , ve babamın kolu yandı.. Daha sonra babam ben ve kardeşim havuza gitmiştik. Havuz dönüşü çok kötü bir kaza yaptık.. Ama çok şükür bir şey olmadı.. Kardeşimle benim yeni aldığımız telefonlar sırayla kırıldı.. Kardeşim ve ben hep kabus görmeye başladık.. Daha sonra babam bir gün işe giderken arabanın önündeki kapak birden bire açılmış ve ön cam çatlamış. Daha sonra babam yanlışkıkla bir köpeği arabayla yaralamış.. Daha sonra beraber gezerken arabanın ön sağ camı kendi kendine çatlayıp kırılıp yere döküldü.. Ve babamın evine geldiğimizden beridir evde saçı açık gezmediğimiz halde ve sık sık saçlarımızı taramadığımız halde evin her köşesinde 2 avuç dolusu saç çıkıyor.. Şimdide bir sürü karıncalar dolmaya başladı.. Ve yine küçük büyük yaralanmalar oluyor.. Ama hep babamın başına geliyor.. Bunun anlamı ne ? Neden hep böyle oluyor.. Çok korkuyorum , yardım edin , lütfen...

11. Ben robot degilim

Ben robot degilim Forum Okuru

Slm arkadaşlar 3 yıl önce esimden ayrıldım kaynanam yüzünden 7 yaşında kızım bar bir süre ben baktıktan sonra isim yüzünden ilgilenemedigim için kızımı babasına verdim ve bakıcısı babannesi istediğim zaman görebiliyorum kaynanam ne kadar istemesede kızımı aldığımda çok mutlu oluyorum onu çok özlüyorum her istediğini yapıyorum oyunlar oynuyoruz geziyoruz beraber sarılıp uyuyoruz flim izliyoruz vb.Ama birden bire artık Kızım dan sogudum onu aldığımda öpmek istemiyorum her yaptığı bana batıyor sinirleniyorum kızım bana değişik kokuyor cips yemesi yerken ağzından çıkan kırıntı sesi beğnimi çirmaliyor tüm vücudum baştan aşağı geriliyor ve elerim sinirden dermansiz kalıyor her gece sarılıp koklayarak uyudugum kizima yatakta dokunamiyorum sarılmak istemiyorum hatta görmek istemiyorum hemen babasına veriyorum vermesem cildiracak im biri bana bu konuda yardımcı olabilirmi

12. Arkadaşlar bende de ip düğüm oldu ve çok az kısaldı. Nedir? Ne demektir bu sizce? Bilen biri varsa nolur yardımcı olsun. Eşim akşam eve geliyor geldiği gibi hiçbirşey yapmak istemiyor, adam evde öyle tutulup kalıyor ama dışarda hareketli hiperaktif biri hatta normal hayatta. Bir de benim söylediğim en ufak söz bile ona batıyor. Ne yapmalıyım. Lütfen yardım :(

13. Merhaba ben de eşim için bu ip olayını uyguladım ve bende de düğüm oldu ve birazcık kısaldı. Ne olabilir ki bu :(

14. Merhabalar eşinize kanıtla gidin yada bir hocaya gidip çözdürmeye çalışın arkadaşım. Benim başımda da var buna benzer bir olay. Benim eşime de eski karısı yaptırdı. Zaten eskiden de yaptırıyormuş başkalarına da bunu kayınvalidemden duydum :( Kayınvalidem yardımcı olmaya çalışıyor bana ama nasıl yapıcaz çözücez bu durumu bilmiyorum.

15. Ladycrow

Ladycrow Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Hocalara Gitmeden Büyü Olup Olmadığı Nasıl Anlaşılır? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erkeğin size aşık olup olmadığını nasıl anlarsınız?

Erkeğin size aşık olup olmadığını nasıl anlarsınız?

bir erkeğin sana aşık olduğunu nasıl anlarsın bir erkeğin aşık olduğunu nasıl anlarsın erkegin asik oldugunu nasil anlarsin Bir erkek âşık olduğunu nasıl gösterir dersiniz? Aşağıda vereceğimiz ipuçlarını gözden geçirerek erkek arkadaşınızın size sahiden âşık olup olmadığını test edebilirsiniz. İltifat eder Son söyleyeceğimiz sözü en bastan dile getirelim: Erkekler her ne kadar "Benim...
  2. Pcnizin Çift Çekirdek Olup Olmadığını Nasıl Anlayacaksınız ?

Pcnizin Çift Çekirdek Olup Olmadığını Nasıl Anlayacaksınız ?

Bilgisayarın Çift Çekirdek Olduğu Nasıl Anlaşılır Bilgisayarın Çift Çekirdek Olup Olmadığını Nasıl Anlarız Sevgili melekler, forumumuzun Teknik Destek bölümünde her türlü pc sorununuza çare bulmaya çalışıyor ve sizlerle her türlü ipucunu paylaşmaya çalışıyoruz. Bu konumuzda da Bilgisayarın Çift Çekirdek Olduğu Nasıl Anlaşılır öğrenmek isteyen meleklerimie ve sayın misafirlerimize...
  3. Yumurtanın Taze Olup Olmadığı Nasıl Anlaşılır?

Yumurtanın Taze Olup Olmadığı Nasıl Anlaşılır?

yumurtanın tazeliği, yumurta taze mi, yumurtanın tazelik testi Sevgili melekler, hepimizin evinde bulunan ve en çok kullanılan malzemelerden birisi olan yumurtanın taze olması sağlık açısından önemlidir. Maketlerdeni kasaptan ya da bakkaldan aldığımız yumurtalar ne kadar taze öğrenmek için evde uygulayabileceğimiz bir pratik bilgi paylaşıyoruz sizlerle... Yumurtaların taze olduğunu...
  4. Yumurtlama dönemi olup olmadığı nasıl anlaşılır ?

Yumurtlama dönemi olup olmadığı nasıl anlaşılır ?

Kızlar melekler herkese selamlar Allah'ın selamı üzerinize olsun. Ovülasyon ve yumurtlama dönemi nasıl belli oluyor noktasında biraz sorularım var bana yardımcı olacağınız düşünüyorum. Adım eda ve ben 5 yıllık evliyim. Yaklaşık 2 aydır eşimle artık bebeğimizin olması hususunda bir araya gelerek konuştuk ve artık bebek istiyoruz. Ama ben buradaki yazan meleklere baktıkça daralıyorum. Yahu ne...
  5. Büyünün belirtileri nelerdir?

Büyünün belirtileri nelerdir?

Bazı insanlarda, aşırı etkilenme ve geç müdahale sonucu sinir bozuklukları ve akli denge bozukluklarına kadar giden olaylar mevcuttur. Bu yüzden dikkatli olup, bu belirtileri önemsemek gereklidir. Büyülerde etkinin beyin iradesiyle en aza indirilmesi mümkündür. Büyülerin etkileri insanların burçlarına göre de değişkenlik gösterebilir. Yengeç, Aslan, İkizler, Oğlak, Kova ve Yay Burçları büyü...

Sayfayı Paylaş