Hocalara Gitmeden Büyü Olup Olmadığı Nasıl Anlaşılır?

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Hocalara Gitmeden Büyü Olup Olmadığı Nasıl Anlaşılır?

Hocalara gitmeden büyü nasıl anlaşılır büyü belirtileri nazar belirtileri melek kadınlar kulübü forum'da

Büyü nasıl anlaşılır, iple büyü anlama, büyü belirtileri Üzerimde büyü olup olmadığını nasıl anlarım Büyünün ve nazarın belirtilerini merak edenler buyursun

İslamiyette büyü vardır ve hatta peygamber efendimiz Hz. Muhammed(S.A.V) e bile yapıldığını hepimiz biliriz.
Günümüz de birçok kişi ne yazık ki sırf menfaat ve para sızdırmak adına bu olayı kullanan hocalar ve kişilerle dolu.. Önemli olan burada ilim ve takva sahibi ve hiçbir çıkar gözetmeden size yardım edecek iyi bir hocayı bulmanız..
Peki bir kişide büyü olup olmadığı nasıl anlaşılır? Sizlere bir araştırma yaparak ip yöntemi ile kişide büyü olup olmadığını anlamanın yolları ile ilgili bilgilere ulaştım. Ne kadar inanırsınız bilmiyorum ama bu yöntemi deneyen kişilerin birçoğu buna inanıyor.

büyü yaptıklarını nasıl anlarım.gif

Allah tüm kötü varlıklardan ve o kişilerin bir o kadar kötü niyetlerinden ve yaptıkları muska ve büyülerden hepimizi uzak tutsun.
Dediğim gibi aşağıda ki paylaşım tamamen netten alıntı olarak sizler için paylaştığım konudur. İnanıp inanmamak tabiki size kalmış ama şunu da unutmamak gerekir ki yer gök dua üzerinedir.

buyu anlama.jpg

BİR KİŞİDE EVDE BÜYÜ VAR MI NASIL ANLAYABİLİRİZ ?

Bir kişide büyü olup olmadığını anlamak için o kişiden 4 parmak ip alınır veya ayak başparmağından topuğa kadar iplikle ölçü alınır her ikisi de olur. Önce bir kağıt üzerinde o ip ölçülür ölçülen ipliği hastanın avucunun içine konulur eli kapatılır, elini sıkmasını önerir, aşağıda okunması gereken sure ve azimeti okunur tekrar hastanın elinden o ip alınır ve daha önce ölçtüğünüz yere konulur ve bakılır eğer ip uzamışsa cin alameti kısalmışsa insan şerri (büyü) şayet ip aynı boydaysa cenabı haktan gelen bir rahatsızlık demektir. İpliği hastanın eline koyunca 3 defa HÜMEZE suresi(kuranda en son sayfalarda) ve 3 defada bu azimet okunur.

Hümeze suresi:“Bismillahirrahmanirrahim Veylül li külli hümezetil lümezeh Ellezıcemea malev ve addedeh Yahsebü enne malehu ahledeh Kella le yümbezenne fil hutameh Ve ma edrake mel hutameh Narullahil mukadeh Elleti tettaliualel ef’ideh İnneha aleyhim mü’sadeh Fi amedim mümeddedeh“
evde büyü var mı nasıl anlaşılılr.gif

Anlamı:”Arkadan çekiştirmeyi ve kaş-gözle alay etmeyi alışkanlık haline getirenlerin hepsinin vay haline! O ki, malı toplardı ve onu, tekrar tekrar sayardı.Malının onu ebedî kılacağını sanıyor.Hayır, o mutlaka hutameye (tutuşturulmuş ateşe) atılacak.Ve hutamenin ne olduğunu sana bildiren nedir?(O), Allah’ın tutuşturulmuş ateşidir.Ki o (hutame) yüreklerin üstüne çıkar (yükselir).Muhakkak ki o, onların (kâfirlerin) üzerine kapatılmıştır.Uzatılmış yüksek sütunlarda olacaklar (bağlanacaklar).”

Okunacak azimet: “egsamtü aleyke ya meymunu ya ebanuh en tenzile adla hazal eseri ve tübeyyin ma bisahibihi minel cinni fetavvelhu ve in kane minel insi febgihi ala halihi bihaggi hazihissuratiş şerifeti elvahan elvahan el acel el acel el acel essaah essaah. “

Moderatör tarafında düzenlendi:
iyigeceler arkadaslar size bi sorum var kaynanam esimle beni ayirmak icin buyu yapiyor ve bende bunu cogukez gordum biliyorum onun yaptigini bunu esime nasil soylicemi bilmiyorum soylesem bile nasil kanitlarim yardim edin yuvam yikiliyo

iyigeceler arkadaslar size bi sorum var kaynanam esimle beni ayirmak icin buyu yapiyor ve bende bunu cogukez gordum biliyorum onun yaptigini bunu esime nasil soylicemi bilmiyorum soylesem bile nasil kanitlarim yardim edin yuvam yikiliyo

Eşine gördüklerini anlat inanıp inanmaması onun insiyatifi de.Sen büyüden korunmak için felak,nas,ihlas ve ayetel kürsü oku.Her biri 7 defa okunacak ve Allaha sığın.

Geri