gebe
  1. Mahperver

Mahperver Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

Hoş bir takı türü daha-Tahta bileklikler

Konu, 'Takı ve Takı Tasarım' kısmında Mahperver tarafından paylaşıldı.

tahta takılar tahta bileklik takı Yapay değil de doğal malzemeden yapılmış olmaları takıldıkları anda dahi insana bir sıcaklık katıyor..

2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Hepsi çok güzel çok hoş gözüküyor ben bayılıyorummm tahta bilekliklere

3. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Gayet modern tarzda hoş takılar emeğine sağlık

4. _BaLıM_

_BaLıM_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    çok hoş görünüyolar canım

emeğine sağlık

Hoş bir takı türü daha-Tahta bileklikler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yeni bir leopar türü

yeni bir leopar türü

Güneydoğu Asya’da bir ada olan Borneo’da daha önce keşfedilmemiş yeni bir leopar türü bulundu. Cenova merkezli Doğal Hayatı Koruma Derneği WWF, daha önceleri anakaradaki diğer benzer türlerle akrabalığı bulunduğu sanılan türün tamamen bağımsız, yeni bir tür olduğunu açıkladı.
  2. Papatya Bileklik Takı Modeli Anlatımı

Papatya Bileklik Takı Modeli Anlatımı

takı tasarım modelleri anlatımlı anlatımlı takı tasarım modelleri anlatımı kum boncuktan çok güzel bileklikler Malzemeler: Yaklaşık 19 tane 4mm’ lik küp boncuk.(Merkezlere koymak için) Yaklaşık 38 tane 4mm’ lik yuvarlak boncuk. 11.0′ lık kum boncuklar. 12′ lik iğne. Uzun bir ip. Bu çalışma bayağı ip gerektiriyor. Çalışma bitmeden ip bitebilir dikkatli olun. Adım 1: İlk olarak 6 tane kum...
  3. ve hayat, kocaman siyah beyaz bir tahta

ve hayat, kocaman siyah beyaz bir tahta

siyah beyaz şiir Ve hayat, Kocaman siyah beyaz bir tahta... Santranç misali, Kimi çok kuvvetli kimi ise çok zayıf!.. Bazıları taa en başta işine yarar,bazıları ise en sonunda, Kazanmak için hepsini kullanmalısın.... Bazen bütün şansını kaybetsende, En kuvvetleri taşların bitsede en sonunda kazanabilirsin... Ben neresindeyim bu kocaman zeminin, En kuvvetli hamlesiyim demek isterdim, Ama...
  4. Bakalım hangisi daha hoş..

Bakalım hangisi daha hoş..

Bazıları çok çok şirin bazılarını ise ilk gördüğümde tam benlik dediğim çantalar..
  5. Hoş bir oturma odası takımı

Hoş bir oturma odası takımı

Şık oturma odası takımı Ahşap oda tasarımı Bu şık ahşap odanın içine koyulan eşyalar çok harika meleklerim.Ahşap odayla uyumu yakalamış olan koltukların halıyla olan uyumu çok hoş duruyor.Duvar dekorasyonu olarak camın kullanılması ahşap eve hoş bir görünüm katmış. Bence çok şık bir oda tasarımı ya sizce?

Sayfayı Paylaş