gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Hotmail Mail Engelleme Nasıl Yapılır

Konu, 'Teknik Destek' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Hotmail Mail Engelleniyormu Hotmail Mail Engelleme Nasıl Yapılır

Merhaba SEvgili Melek'ler... Bu yazımızda Hotmail'den Mail Engelleme nasıl yapılır diyenlere yönelik Hotmail Mail Engellemek için gerekli adımları anlatıyoruz sizlere.

Arkadaşlar hotmailde kişi engelleme secenegini aktif hale getirmek için Öncelikle options------> mail----->junk email protection------>block senders diyorsunuz. Burada engellemek istediğiniz kişinin emailini yazıp add butonuna basıyorsunuz hepsi bu kadar arkadaşlar hemen bende deniyorum umarım etkili bir çözümdür

Bunuda deniyebilirsiniz arkadaşlar Türkçe hotmail için secenekleri tıklıyorsunuz daha sonra posta önemsiz eposta koruması diyerek göndereni engelle diyorsunuz hepsi bu kadar sorunu halletmiş olmalısınız.

Hotmail Mail Engelleme Nasıl Yapılır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hotmail Mail Engelleme

Hotmail Mail Engelleme

Hotmail Mail Engelleme nasıl oluyor lütfen bu konuda bana açıklamalı bir bilgi verin Hotmail Mail Engellemek istiyorum.
  2. Hotmailde Cc Nasıl Yapılır

Hotmailde Cc Nasıl Yapılır

Hotmailde Cc Nasıl Yapılır lütfen bilen varsa bana Hotmailde Cc Nasıl Yapılır anlatsın açıklamalı bilgilerini yazsın kızlar!
  3. Mail Engelleme nasıl yapılır

Mail Engelleme nasıl yapılır

İnternet Mail Engelleme istenmeyen Mailler nasıl Engellenir Merhaba Sevgili Melek'ler ve "internetten gelen mailleri nasıl engellerim?" diyen siz sevgili misafirler, bu yazımızda istenmeyen mailleri engellemek için yapmanız gerekenleri konu alıyoruz. İstemediğiniz mailleri engellemek için ; *Önemsiz e‑posta filtresi, açıkça istenmeyen ticari e‑posta iletilerini (genellikle...
  4. Hotmailde mail Engelleme

Hotmailde mail Engelleme

Hotmailde mail Engelleme Hotmail"e gelen mail"i engelleme Merhaba Sevgili Melek'ler ve hotmail de mail engellemek isteyipte nasıl engelliyeceğini bilmeyen tüm arkadaşlar, sizler için bu yazımızda hotmailde mail engelleme konusunu ele alıyor ve bilmeniz gerekenleri aktarıyoruz. hotmail hesabına giriş yaptıtan sonra "options" linkine tıkla, açılan sayfadan "Junk...
  5. Hotmailde gizli mail gönderimi nasıl yapılır?

Hotmailde gizli mail gönderimi nasıl yapılır?

Hotmailde gizli mail gönderimi nasıl yapılır? MSN Cc Nasıl Yapılır Az önce bir misafimiriz "acaba msn Cc nasıl yapılır bu konuda yardımcı olabilir misiniz?" diye yazmış bize. Biz de elbette ki misafirperver bir site olarak bu yazımızda hotmailde gizli mail gönderimi hakkında bilgiler sunuyoruz Melek'ler:) ihtiyacınız olan hotmailde BCC (blind carbon copy) alanı. Bunun için,...

Sayfayı Paylaş