gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Hülya Avşar " A Benim Akılsızım" Şarkısının Sözleri 2014

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

hülya avşar a benim akılsızım, a benim akılsızım şarkısının sözleri, hülya avşar haberleri
    Sevgili melekler, uzun bir süredir albüm yapmayan Hülya Avşar, sonunda yeni albümü "Aşk Büyükse"den "A Benim Akılsızım" şarkısına bir klip çekti. Uzun yıllardır koyduğu kuralı bozan ve klipte oyuncu Pamir Pekin'le öpüşen Avşar kızının şarkısının sözleri ise şöyle...

hulya-avsar-a-benim-akilsizim.jpg

Sen önce beni kolunla kanadınla bir sarabilseydin
    Ayaklarını yere sağlam basıp karşımda durabilseydin
    Sana verileni hayat diye seçebilseydin
    Rica ettim, lütfen dedim anlayabilseydin
    En azından anlamış gibi aklımdan geçeni bilmiş gibi
    Huyuma suyuma gitmiş gibi davranabilseydin
    Ben sana dargınım hem de çok çok kırgınım
    Tozu dumana katan adam sensin a benim akılsızım
    Sen önce beni kolunla kanadınla bir sarabilseydin
    Ayaklarını yere sağlam basıp karşımda durabilseydin
    Sana verileni hayat diye seçebilseydin
    Rica ettim, lütfen dedim anlayabilseydin
    En azından anlamış gibi aklımdan geçeni bilmiş gibi
    Huyuma suyuma gitmiş gibi davranabilseydin

Söz - Müzik: Cansu Kurtçu

Son düzenleme: 1 Temmuz 2014
Hülya Avşar " A Benim Akılsızım" Şarkısının Sözleri 2014 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hülya Avşar - Birileri Senden Söz Etti

Hülya Avşar - Birileri Senden Söz Etti

Ordan burdan hakkımda neler duydun sen Ele gittin sonunda kimlere uydun sen Birileri senden söz etti içim yanıyor Yalnızlığım bak yetti derdim bitmiyor Yar gecelerim sensiz geçmiyor Aman düşlerimde bana yetmiyor Hasretim tenimde kokun duruyor Tutmuyor işte yerini de kimse Razıydım ben herşeyine Arasıra gelsen arayıp sorsan Otursak biz göz göze
  2. Hülya Avşardan Tarkana ağır sözler

Hülya Avşardan Tarkana ağır sözler

hülya avşarın tarkan hakkında söyledikleri hülya avşarın tarkana söylediği sözler tarkan için söyledikleri tarkana hülya avşar, tarkan, kral tv müzik ödülleri, gecesinde ağır sözler söyledi haberi burada arkadaşlar. Sivri dilli Hülya Avşar, bu sefer de Tarkan için sivri sözler söyledi. Ortalık, bu sözlerden sonra çok karışacağa benziyor Melek'ler:) Kral TV Müzik Ödülleri töreninde En...
  3. Hülya Avşar Gemiş Olsun 2011 şarkıları

Hülya Avşar Gemiş Olsun 2011 şarkıları

hülya avşar geçmiş olsun şarkısı hülya avşar 2011 şarkıları 2011 albümü şarkıları hülya avşar, 2011 albümü, şarkıları, geçmiş olsun, şarkısı, şarkı sözleri, klibi, albüm resimleri, haberleri burada arkadaşlar Hülya Avşar, uzun bir aradan sonra 2011'e damgasını vuracak bir albümle geliyor Melek'lerim. "Geçmiş Olsun" adını verdiği sıngle Deniz Seki tarafından hazırlandı ve önümüzde...
  4. Hülya Avşar Sadettin Saran İçin Şarkı Yazdırmış!

Hülya Avşar Sadettin Saran İçin Şarkı Yazdırmış!

hülya avşar, sadettin sarana yazdırdığı şarkı, nedir, sözleri, kim yazmış,ile ilgili bilgiler burada melekler 2 yıl süren ilişkilerini unutmadığı belli olan Hülya Avşar,eski sevgilisi Sadettin Saran için şarkı yazdırmış melekler :) Haberimiz şöyle; Uzun bir süre önce iki yıllık ilişkilerini bitiren ikiliden Hülya Avşar her fırsatta Sadettin Saran ile olan ilişkisini gündeme getiriyordu....
  5. Hülya Avşar Ciwan Haco Kürtçe Düet şarkıları

Hülya Avşar Ciwan Haco Kürtçe Düet şarkıları

hülya avşar ciwan hacoı kürtçe şarkı kürtçe düet albüm haberleri burada arkadaşlar. Her yaptığı konuştuğu olay olan Hülya Avşar kendisi gibi ünlülerle girdiği polemiklerle magazin gündeminden eksik olmuyor. Geçtiğimiz hafta bir röportajında yine iğneli laflar sarfeden Hülya Avşar'a Bülent Ersoy'u sordular ve aynen şu cevabı verdi "ıyy lüfen susun midem bulanıyor" dedi. Ali Taran Ayşe...

Sayfayı Paylaş