gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Hülya Avşar - Ben Aşkı Böyle Tanımamıştım

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Yolun sonundayım yorgun bir sevdayla Gözümde canlanan yıllar yalan sanki Aklımdan çıkmayan o masum gözlerin
    Kalın kitap içinde gizlenmiş hasretin

Sen orda ah bensiz
    Ben senden habersiz
    Geçiyor mevsimler
    Her bahar biraz güz

Ben aşkı böyle tanımamıştım
    Ben sana böyle mi inanmıştım

Hülya Avşar - Ben Aşkı Böyle Tanımamıştım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hülya Avşar - Hayat Böyle

Hülya Avşar - Hayat Böyle

Şaşarım her gün gözümü bağladılar Ne varsa bildiğim acımı sağladılar Aklıma uysam olmaz kalbim kavga bilmez Ben uyarım o uymaz ağladım ağladılar Hayat böyle hayat böyle duruldum dalgalandım Hayat böyle hayat böyle bütündüm parçalandım Sora sora bitmiyor hiçbir cevap yetmiyor Kalk gidelim aşk efendi bu terazi çekmiyor Hayat böyle hayat böyle duruldum dalgalandım Hayat böyle hayat...
  2. Hülya Avşar Resimleri

Hülya Avşar Resimleri

hülya avşar resimleri hülya avşar hamilelik fotoları hülyaavşarresimleri resmi sitesi avşarın hamilelik fotoları
  3. hülya avşara tepki

hülya avşara tepki

EMAAT HÜLYA AVŞAR'I TOPA TUTTU Kurban bayramlarında "Kurban mı kesmeli, hayır mı yapılmalı" tartışmasına bir internet sitesinde yaptığı yorumla katılan Hülya Avşar, İsmailağa Cemaati'nin tepkisini çekti. Cemaatin Facebook grubu, Avşar'ın fotoğrafını photoshopla çarşaflı hale getirerek, "Hayvan kesen bir dini aklım almıyor" cümlesini yayınladı. Hemen altına da Cübbeli...
  4. Hülya Avşar Mehmet Dereli Aşkı Gerçek mi

Hülya Avşar Mehmet Dereli Aşkı Gerçek mi

Hülya Avşar Mehmet Dereli Aşkı Gerçek mi ? Kızlar duydunuz mu Hülya Avşar Mehmet Dereli aşk yaşıyormuş. Acaba bu haber doğru mu ki :S Sizce Hülya Avşar Mehmet Dereli Aşkı Gerçek mi
  5. Hülya Avşarın Ex Aşkı Sadettin Saran Evleniyor

Hülya Avşarın Ex Aşkı Sadettin Saran Evleniyor

Sadettin Saran'ın Düğün Tarihi Sadettin Saran Kiminle Evleniyor Sevgili melekler, bir dönem Hülya Avşar ile olan birliktelikleri ile magazin basınına konu olan işadamlarından Sadettin Saran evleniyor. Sadettin Saran Kiminle Evleniyor ve düğünle ilgili ayrıntılar için konunun detayları şöyle.. Fenerbahçe Eski Futbol Şube Sorumlusu ve Saran Holding Yönetim Kurulu Başkanı...

Sayfayı Paylaş