gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    965
    Ödül Puanları:
    113

Hülya Avşar - Hatırlar Mısın

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Böyle Bir Geceydi Hatırlar Mısın? Bu Aşkın Sonu Yok Bitsin Demiştin Elini Elimden Usulca Çekip
    Gözünde Yaşlarla Gidivermiştin

Aradığın Aşkı Söyle Buldunmu
    Benden Uzaklarda Mesut Oldunmu
    Kendine Yeni Bir Dünya Kurdunmu
    Sen Benim Dünyamı Yıkıpta Gittin

Gözlerinde Hala Yaşlar Var Neden
    Saçında Zamansız Aklar Var Neden
    Dilinde Sitemler Ahlar Var Neden
    Yıllar Aşkımızı Siler Demiştin

Hülya Avşar - Hatırlar Mısın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hülya Avşar - Aradın mı?

Hülya Avşar - Aradın mı?

Aklıma gelmiyor artık Ne çabuk unutuldu yüzün Bana aşkını vermeye kalkma Ne yazık ki yalanmış sözün Başka bir aşka gücüm yok Seneler çabuk yordu beni Bütün ömrümü uğruna verdim İsteseydi arardı beni Günah mı yalan mı Yürekli olda cevap ver Seni son defa arzularken Bana bir kerecik hesap ver Aradın mı seni yar diye koynuma saklarken Aradın mı geceler boyu hasreti koklarken...
  2. Hülya Avşar, eşofmanlarla Sadettin Saran'ı bastı mı?

Hülya Avşar, eşofmanlarla Sadettin Saran'ı bastı mı?

hülya avşar, hülya avşar sadettin saran, hülya avşar sadettin saran haberleri, hülya avşar sevgilisi, hülya avşar sadettin saran son durum Oldukça zeki ve de güzel bulduğum Hülya Avşar, hakkında son durum haberlerine göre, Hülya, sevgilisi Sadettin Saran'ı eşofmanlarıyla basmaya gitmiş. Peki bu haberi kim neden çıkarmış, neden yalan atmış, Hülya neden sinirlenmiş; buyrun bu yazımızda...
  3. Hülya Avşar Yuva mı Dağıtıyor?

Hülya Avşar Yuva mı Dağıtıyor?

hülya avşar, yuva mı dağıtıyor, ali taran boşanıyor, eşi boşanma davası açtı, 2011, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Gazeteci Müge Dağıstanlı'nın iddiasına göre,Hülya Avşar Ali Taran'ın yuvasını dağıtıyor! Habere göre Ali Taran 21 yıllık eşi Selma Taran'a yarın boşanma davası açıyor.İlk başlarda boşanmak istemediğini ancak artık kendisini de kararlı olduğunu...
  4. Hülya Avşar da mı Estetik Yaptırdı?

Hülya Avşar da mı Estetik Yaptırdı?

hülya avşar haberleri, hülya avşar, hülya avşar hakkında Sevgili melekler, geçtiğimiz gün İstinye Park'ta görüntülenen Hülya Avşar'ın gergin ve ışıltılı cildi dikkat çekti. Kızı Zehra'yla yemek yiyen Avşar yemek sonrası mekandan tek başına ayrılırken, her zamankinden daha gergin ve ışıltılı görünen cildiyle dikkat çekti. Bu değişiklik küçük estetik işlemlerden faydalandığını düşündürdü.
  5. Hülya Avşar-Kaya Çilingiroğlu Çifti Biraraya mı Geliyor?

Hülya Avşar-Kaya Çilingiroğlu Çifti Biraraya mı Geliyor?

hülya avşar, kaya çilingiroğlu, hülya avşar haberleri Bir ay önce 5 yılık eşi Feraye Tanyolaç'tan boşanan Kaya Çilingiroğlu, Hülya Avşar ve kızı Zehra ile Çeşme'de buluştu. Hülya Avşar'ın Instagram hesabından kızı Zehra ile eski eşi Kaya Çilingiroğlu'nun sahilde tavla oynarken fotoğrafını paylaşıp " Ben kızımı tutuyorum' yazması, ' eski eşler tekrar bir araya mı' geliyor sorusunu...

Sayfayı Paylaş