gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

İbrahım Saraçoğlu'ndan Kansızlığa karşı kereviz ve ıspanak kürü

Konu, 'Alternatif Tıp' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

kereviz ve ıspanak gebelikte kereviz hamilelikte kansızlığa karşı bitkisel çözüm Kansızlığa karşı bazı bitkisel ve ilaç tedavi yöntemleri vardır ben şu an İbrahım Saraçoğlunun tavsiye etmiş olduğu kansızlığa iyi gelen bitkisel kürden bahsetmek istiyorum

Demire bağlı anemi bir diğer ismiyle kansızlık hastalığı için kereviz ve ıspanak ile hazırlanmış bir kür etkili olacaktır.

Kansızlık şikayetine karşı (demire bağlı anemi) bitkisel kür

Kullanılacak olan 250 gram taze ıspanak ve 200 gram kabuğu soyulmuş kerevizdir. Kaynamakta olan bir litre suyun içerisine 200 gram ince dilimlenmiş kerevizi atınız ve hafif ateşte 10 dakika haşlayınız.

On dakika tamamlandıktan sonra üzerine 250 gram ıspanağı ilave ediniz ve yine ağzı kapalı olarak 5 dakika daha haşlamaya devam ediniz. Daha sonra soğumaya bırakınız. Soğuduktan sonra süzerek suyunu temiz bir şişeye koyunuz ve buzdolabında koruma altına alınız.

Sabah aç karına veya kahvaltıdan bir saat sonra bir su bardağı içilir. Akşam aç karına veya akşam yemeğinden bir saat sonra bir su bardağı içilir. 15 gün müddetle sabah ve akşam içimleriyle gün atlamadan devam edilir.

15 gün sonra 10 gün ara verilir. On gün aradan sonra aynı şekilde tekrar sabah ve akşam olmak üzre 15 gün kereviz-ıspanak kürüne devam edilir. Toplam 30 günlük uygulama ile kür tamamlanmış olur.

200 gram kerevizin yumrularının yerine kerevizin sadece taze ve yeşil olan yapraklarını ve saplarını da kullanabilirsiniz. Üç adet saplı (dallı ve yapraklı kısımları, yaklaşık 150 gram) kereviz yeterli olabilecektir. Bu takdirde haşlama süresi üç dakikadır. Üç dakika tamamlandıktan sonra 200 gram ıspanak ilave edilerek beş dakika daha haşlamaya devam edilir. Ilıdıktan sonra süzülür ve temiz bir şişeye doldurulur. Tüketim şekli yukarıda belirtildiği gibidir.
    Avokado

Haftada 2 adet tüketilecek avokado, anemiye karşı iyi bir önleyicidir. Avokado anemiye karşı önleyici ve koruyucudur. Destekleyici tedavi için ise, yukarıda bahsettiğim kereviz-ıspanak kürüdür.

Not: Hekim kontrol ve önerilerini ihmal etmeyiniz.

İbrahım Saraçoğlu'ndan Kansızlığa karşı kereviz ve ıspanak kürü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İbrahım Saraçoğlu'ndan adet düzensizliği çekenler için bitkisel kür

İbrahım Saraçoğlu'ndan adet düzensizliği çekenler için bitkisel kür

tüylenmeyi önleyen bitkiler Birçok bayanın ortak sorunu olan adet düzensizliğini önleyen bazı bitkisel kürlerden sizler için İbrahım Saraçoğlu'ndan bazı bitkisel kürlerden bahsetmek istiyorum Saraçoğlu bu adet düzensizliğinden ortak şikayetçi olan tüm bayanlar için doğadan gelen şifalarla hazırlamış olduğu kür hakkında detaylı bilgiye geçiyorum Kadınların en büyük sorunu olan adet...
  2. İbrahim Saraçoğlu'ndan kulak çınlamasına karşı bitkisel formül

İbrahim Saraçoğlu'ndan kulak çınlamasına karşı bitkisel formül

kulak çınlamasına çare ibrahim saraçoğlu kulak çınlaması ibrahim saraçoğlu çınlaması kürü u vitamini u vitamini sıvı Kulak çınlamasıyla ara sıra hepimiz karşı karşıya kalırız batıl bir inanç olan kulak çınlaması sonucunda hatta "biri benim lafımı ediyor" deriz Aslında alakası olmayan ve kulak problemi olan kulak çınlamasına karşı İbrahim Saraçoğlu'nun önerdiği bitkisel kürü sizlerle...
  3. İbrahim Saraçoğlu'ndan tansiyon ve şekeri düşüren bitkisel formül

İbrahim Saraçoğlu'ndan tansiyon ve şekeri düşüren bitkisel formül

şekeri düşüren bitkisel formül hamilelik şekerini düşüren bitkiler şekeri bitkiler ibrahim saraçoğlu ibrahim saraçoğlu şeker düşürücü Tansiyon ve şeker hastalığı birçok kişinin ortak derdi Dr. İbrahim Saraçoğlu tansiyon ve şekeri düşüren bitkisel formülü öneriyor şimdi sizlere bu bitkisel formül hakkında detaylara geçiyorum Beyaz lahanananın zayıflamadan tutunda çeşitli hastalıklarında...
  4. İbrahim Saraçoğlu'ndan sınavda zihin açan kür tarifi

İbrahim Saraçoğlu'ndan sınavda zihin açan kür tarifi

ibrahim saraçoğlu kür tarifleri sınavda zihin açıcı Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu, sınav zamanında ki heyecana ve strese iyi gelen, zihin açan kür tarifini verdi. Meleklermekani.com olarak bu kür tarifini, sınav hazırlıkları yapan Melek'lerimize sunuyoruz. Prof Dr.İbrahim Saraçoğlu 25 Mart Cuma Günü Foz Tv’de yayınlanan Hayatın Şifreleri programında Sınav zamanı zihin açıcı kür tarifi...
  5. İbrahim Saraçoğlu'ndan Kulak Çınlamasına Karşı Bitkisel Çözüm

İbrahim Saraçoğlu'ndan Kulak Çınlamasına Karşı Bitkisel Çözüm

Kulak çınlamasına bitkisel çözüm Kulak çınlaması ibrahim saraçoğlu Kulak çınlaması hemen herkesin yaşadığı bir durumdur melekler :) Ancak bu hayatınızı olumsuz etkiliyor ve bir türlü geçmiyorsa, Prof.Dr.İbrahim Saraçoğlu'nun önerilerine kulak verebilirsiniz :) Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu kulak çınlaması (Tinitus) şikayeti olanların, halk arasında çerez olarak adlandırılan fındık,...

Sayfayı Paylaş