gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

İbrahim Saraçoğlu'ndan tansiyon ve şekeri düşüren bitkisel formül

Konu, 'Alternatif Tıp' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

şekeri düşüren bitkisel formül hamilelik şekerini düşüren bitkiler şekeri bitkiler ibrahim saraçoğlu ibrahim saraçoğlu şeker düşürücü Tansiyon ve şeker hastalığı birçok kişinin ortak derdi Dr. İbrahim Saraçoğlu tansiyon ve şekeri düşüren bitkisel formülü öneriyor şimdi sizlere bu bitkisel formül hakkında detaylara geçiyorum [​IMG]
    Beyaz lahanananın zayıflamadan tutunda çeşitli hastalıklarında tedavisine destek olduğunu duymuşsunuzdur.Yüksek tansiyon ve şeker hastalığı sorununuz varsa Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu lahanadan yapılan bir kürü tavsiye ediyor.
    Tarlada yetişen beyaz lahanının özellikle ilk 4-5 yaprağını yarım litre suda 15 dakika kaynattıktan sonra ılımaya bırakın.

Sabah ve akşam olmak üzere aç ya da tok karınına birer su bardağı için. Bu kür yüksek tansiyonu olanların tansiyonunu düşürerek normal seviyede tutulmasına yardımcı olur.

Hazırladığınız bu lahana suyu şeker problemi olanlarında şekerini dengede tutmada yardımcı olur.

İbrahim Saraçoğlu'ndan tansiyon ve şekeri düşüren bitkisel formül konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mİde Gazini Alan Ve Tansİyonu DÜŞÜren

Mİde Gazini Alan Ve Tansİyonu DÜŞÜren

mide ve tansiyon zencefil tansiyon zencefilin tansiyona etkisi zencefil düşürür mü tansiyonu düşürürmü -Taze zencefil (Yumurta büyüklüğünde ve rendelenmiş) -1 çorba kaşığı kişniş -1 demet mısır püskülü -1 demet ısırgan otu -1 tutam kuşburnu -3 limon -Bal Yapılışı Ve Kullanım Şekli: Mısır püskülü ve ısırgan otunu ayıklayıp yıkayın.Bir litre suda beş dakika haşlayıp süzün.Diğer yanda kuşburnu...
  2. İbrahım Saraçoğlu'ndan adet düzensizliği çekenler için bitkisel kür

İbrahım Saraçoğlu'ndan adet düzensizliği çekenler için bitkisel kür

tüylenmeyi önleyen bitkiler Birçok bayanın ortak sorunu olan adet düzensizliğini önleyen bazı bitkisel kürlerden sizler için İbrahım Saraçoğlu'ndan bazı bitkisel kürlerden bahsetmek istiyorum Saraçoğlu bu adet düzensizliğinden ortak şikayetçi olan tüm bayanlar için doğadan gelen şifalarla hazırlamış olduğu kür hakkında detaylı bilgiye geçiyorum Kadınların en büyük sorunu olan adet...
  3. İbrahim Saraçoğlu'ndan kulak çınlamasına karşı bitkisel formül

İbrahim Saraçoğlu'ndan kulak çınlamasına karşı bitkisel formül

kulak çınlamasına çare ibrahim saraçoğlu kulak çınlaması ibrahim saraçoğlu çınlaması kürü u vitamini u vitamini sıvı Kulak çınlamasıyla ara sıra hepimiz karşı karşıya kalırız batıl bir inanç olan kulak çınlaması sonucunda hatta "biri benim lafımı ediyor" deriz Aslında alakası olmayan ve kulak problemi olan kulak çınlamasına karşı İbrahim Saraçoğlu'nun önerdiği bitkisel kürü sizlerle...
  4. İbrahim Saraçoğlu'ndan hamile kalmayı kolaylaştırıcı bitkisel formül

İbrahim Saraçoğlu'ndan hamile kalmayı kolaylaştırıcı bitkisel formül

ibrahim saraçoğlu incir kürü videosu Çocuk sahibi olmak isteyenler için hamle kalmayı kolaştırıcı bitkisel formülü sizlerle paylaşmak istiyorum Çocuk sahibi olmak isteyipte bu konuda çare bulamayan bir çok anne adayı var. Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu, doğal bitkilerle hamile kalmayı kolaylaştıran Kuru incir kürünü açıkladı. Daha kolay hamile kalınmasını sağlayan ve yumurta çatlatma özelliği...
  5. İbrahim Saraçoğlu'ndan Kulak Çınlamasına Karşı Bitkisel Çözüm

İbrahim Saraçoğlu'ndan Kulak Çınlamasına Karşı Bitkisel Çözüm

Kulak çınlamasına bitkisel çözüm Kulak çınlaması ibrahim saraçoğlu Kulak çınlaması hemen herkesin yaşadığı bir durumdur melekler :) Ancak bu hayatınızı olumsuz etkiliyor ve bir türlü geçmiyorsa, Prof.Dr.İbrahim Saraçoğlu'nun önerilerine kulak verebilirsiniz :) Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu kulak çınlaması (Tinitus) şikayeti olanların, halk arasında çerez olarak adlandırılan fındık,...

Sayfayı Paylaş