gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

iç anadolu bölgesinin ev çeşitleri

Konu, 'Çöplük' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

lütfen bana iç anadolu bölgesinde bulunan evleri ve bu ev çeşitlerini yazar mısınız teşekkür ediyorum.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

iç anadolu bölgesinin ev çeşitleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Anadolu evleri!

Anadolu evleri!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Anadolu Evleri

Anadolu Evleri

eski anadolu evleri japon evleri mimarisi japon evlerinin özellikleri eski türk evlerinin özellikleri karadeniz Tarihin ilk yıllarında avcılıkla geçimini sağlayan insanoğlu kendine korunmak ve sığınmak için mağaraları, dağ kovuklarını seçmişti. Doğanın sunduğu nimetlerin bu kadarla sınırlı olmadığını fark ettiğinde toprağı işlemeye başladı. Tarım ile beraber yerleşik bir hayat sürmek...
  3. Güneydoğu Anadolu bölgesinin ünlüleri

Güneydoğu Anadolu bölgesinin ünlüleri

Güneydoğu Anadolu bölgesinin ünlüleri kimler? Arkadaşlar Zara bildiğim kadar güney doğulu peki ya başka güney doğu anadolu dan çıkan ünlüler var mı ki vardır isimleri nelerdir acaba :)
  4. İç Anadolu Bölgesinde Düğün Adetleri Nasıldır ?

İç Anadolu Bölgesinde Düğün Adetleri Nasıldır ?

Bu konu; içanadolu bilgesi düğün adetleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, yurdumuzun dört bir yanı değişik adetler, gelenek ve göreneklerle zengin bir coğrafyadır. Birbirinden ilginç ve değişik gelenekleriyle insanı kendine hayran bıraktırır. Bugün büyük şehirlerde kaybolmaya yüz tutmuş olan bu gelenekler, özellikle Anadolu 'da küçük yerleşim yerlerinde devam etmektedir....
  5. İç anadolu bölgesinin su kaynakları hakkında bilgi

İç anadolu bölgesinin su kaynakları hakkında bilgi

Kızlar bana iç anadolu bölgesinin su kaynakları nelerdir sorusuna cevap olacak bilgiler gerekiyor. Bıktım bu veledin ödevinden :) Lütfen yardımcı olur musunuz tşk.

Sayfayı Paylaş