gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

İceberg Yaz modası

Konu, 'Moda Güncel' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

İceberg Yaz Modası Yazlık giysi modelleri iceberg imzalı kızlar. Yaz, kendini iyiden iyiye hissettirmeye başladı bile en azından Akdeniz bölgesinde durum böyle. şu sıralar 22 derece seviyesinde devam etmekte ama yinede üstünüze incede olsa bir hırka almadan rahat edemiyorsunuz. Hasta olmamak için bunlara dikkat etmek lazım. Zira Burun akıntısı başınıza bir hayli dert olabilir. Sonrası başlayacak olan baş ağrısı zaten hayat kalitenizi alır götürür.

Yazın özellikle kıyafetlerde boyut olarak kısalma ve küçülme yaşanırken, aynı oranda pahallılaşma meydana geliyor. E bu hep böyle arkadaşlarım. Özellikle alınacak kıyafette marka devreye giriyorsa fiyat ona göre artış gösteriyor.

Sizlere İceberg Yaz modası ile alakalı güzel resimler ekliyorum galeri olarak ta inceleyebilirsiniz.

Kıyafetlerin çoğunda eski fenerbahçe forması gibi çubuklu bazı modeller kullanılmış işte onlardan bir tanesi
    _ARC0009.jpg

Görüldüğü üzere tamda çubuklu bir şekil ha ben ikna olmadım diyenler için birde melez güzelden bir tane görsel ekliyoruz.

_ARC0160.jpg

Yukarıdan size iceberg ile ilgili sitenin adresini koyu yaparak vermiştim diğer modeller için hemen aşağıda bulunan görsel galerimize girebilir ve resimlerin büyük hallerini daha yakından inceleyebilirsiniz.

İceberg 2016 Yaz Giysi modelleri İceberg 2016 Yaz Giysi modelleri İceberg 2016 Yaz Giysi modelleri İceberg 2016 Yaz Giysi modelleri İceberg 2016 Yaz Giysi modelleri İceberg 2016 Yaz Giysi modelleri İceberg 2016 Yaz Giysi modelleri İceberg 2016 Yaz Giysi modelleri İceberg 2016 Yaz Giysi modelleri İceberg 2016 Yaz Giysi modelleri İceberg 2016 Yaz Giysi modelleri İceberg 2016 Yaz Giysi modelleri

İceberg Yaz modası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yazın modası: düşük bel

Yazın modası: düşük bel

atlet süsleme Aklında denize ve güneşe kaçış planları olanların ilk durağı mayo ve bikini reyonları. İçinde pek çok markanın olduğu ve geniş koleksiyonların sunulduğu merkezler bugünlerde plajın en şık kadını olmayı düşleyen kadınlarla dolup taşıyor... İyi haber; henüz en güzel tasarım seçilmedi. Stilistin bu yaz sizin için hazırladığı model, askıların arasında rakiplerinizden gizleniyor....
  2. 2009 yaz modası

2009 yaz modası

Straplez bu sezon her yerde karşımıza çıkıyor. Gelinlikler, elbiseler, bikiniler ve bluzlar omuzları açıkta bırakıyor. Sezon modasının neresinden tutarsanız tutun elinize hep straplez bir şeyler geliyor. Gelinlikler, mayolar, bikiniler, plaj elbiseleri, gece kıyafetleri... Anlaşılan kadınlar bu yaz omuzları açıkta gezecek. Straplez bluzların çoğunun modeli aynı: Göğüs kısmı büzgülü ve göğüs...
  3. Ayakkabıda Yaz Modası

Ayakkabıda Yaz Modası

Sanıyorum ki bu yaz ayakkalar rengarenk ve cıvıl cıvıl olacak .. Birbirinden süslü ayakkabılar ile yine karşınızdayız. Melekler size seçme hakkı tanıyor ayakkabılarımızla başbaşa bırakıyoruz.. Hey Melek onun bir adı var :D:D Süslü Pakize :D:D hahaha
  4. 2012 Yaz Modası

2012 Yaz Modası

2012 Yaz Modası hakkında konu açmadınız mı siz daha ya yaz gelecek az kaldı hadi bakalım ne modaymış bu yaz:)
  5. İlkbahar Yaz 2012 Modası

İlkbahar Yaz 2012 Modası

İlkbahar Yaz 2012 Modası hakkında modeller ve öneriler verir misiniz bahar geliyor biz modadan haberdar değiliz.

Sayfayı Paylaş