gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

El Örgüsü Erkek Hırka Modelleri 2016

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Kış ayları için çok kullanışlı modeller olan örgü modelleri her yaştan, bebek, çocuk, kadın ve erkekleri soğuk havalar da koruma altına alıp sıcacık tutarken kıyafetleri de tamamlayan şık kombinler oluşmasına olanak sağlıyor. El emeği göz nuru örneklerden biri olan hırka modellerinden sizlere bu yazım da el örgüsü erkek hırka örneklerini paylaşıyorum. Farklı renk ve modellerden oluşan erkek hırka modellerini klasikv e spor giyimleriniz ile kombinleyebilirsiniz.

Malum önümüz de yılbaşı ve hemen ardından da sevgileler günü var böylesi özel günler de sizin için özel olan kişilere kendi emeğiniz ile yaptığınız hırka modelini hediye ederek onu çok mutlu edebilir ve onu kadar çok düşündüğünüzü belli edebilirsiniz.

Sizler el işi göz nuru yapılan örgü işlerini örgü galerimizden görebilir ve daha yakından inceleyebilirsiniz. Bu galeriden daha önce açılmış bir kaç konuyu da sizlere örnek olarak vermek istiyorum.

Kapşonlu Kız Erkek Bebek Yelek Modelleri
    SadmiN tarafından
    Kapşonlu bebek yelek modelleri - Kapşonlu kız bebek ve yine kapşonlu erkek bebekler için oluşturduğumuz bu yelek modelleri galerisinde yer alan resimler google.com.tr adresinden edinilmiştir.

Yukarıdaki albümden harika kapşonlu bebek yelek örneklerini görebilirsiniz. Aşağıda bulunan hırka modelleri resim galerisi için küçük resimlere tıklayarak ilerleyebileceğinizi biliyor musunuz ?
    Erkek Hırka Modelleri Karışık renkli erkek hırkası yeşil renkte erkek hırkası gri renkil erkek hırkası modeli Düğmeli siyah erkek hırkası Erkek hırka modelleri resim galerimiz Erkek hırka modelleri resim galerimiz Erkek hırka modelleri resim galerimiz Erkek hırka modelleri resim galerimiz
    Şimdi dilerseniz sizlere modern erkek hırkalarının görsellerini sunalım. Yapılmış olan hırka modellerini markalı olarak ta satın alabilirsiniz. TOMMY HİLFİGER markalı lüks markaları BURADAN satın alabileceğiniz gibi daha düşük bütçeniz var ise bunlar için sizlerin LCW online satış internet sitesine bakması gerekecektir.

BUNLARDA DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR

Örgü Çanta Modelleri hepsi şık hepsi güzel
    SadmiN tarafından
    Örgüden yapılmış olan örgü çanta modelleri arayanlar için harika resimler topladım arkadaşlarım. Hanımlar ve özellikle küçük çocuklar için yapılmış olanlarıda var. Buradaki çantalar el işi göz...
    Nako Örgü Şal Modelleri
    SadmiN tarafından
    Nako işi ile yapılmış harika örgü şal modelleri sizleri hem şık gösterecek hemde soğuk havalardan koruyacak kızlar.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 24 Mart 2016
El Örgüsü Erkek Hırka Modelleri 2016 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. El Örgüsü Erkek Çocuk Hırka Bere Takım

El Örgüsü Erkek Çocuk Hırka Bere Takım

örgü bebek takımı örgü çocuk hırka bere el örgüsü hırka bere Valla resmi görünce ben bayıldım melekler :) Hani küçük çocuğum olsa kesin örerdim. Varsa küçük çocuğunuz kaçırmayın diyorum ve bu güzel lacivert hırka bere takımının yapılışı hakkında sizlere bilgiler vermek istiyorum.. :tik: Beden : 5-6 Yaş grubu. Büyük beden ölçüleri parantez içindedir. Malzemeler: ANCHOR "Pegasos"...
  2. Beyaz El Örgüsü Hırka Modeli

Beyaz El Örgüsü Hırka Modeli

örgü bebek hırkası el örgüsü bebek hırkası beyaz örgü hırka Beyaz bebek hırkası bebeği olanların her an elinin altında olması gereken bir kıyafet melekler :) Bebeklere çok yakışan beyaz hırkalar yelekler içinden güzel bir model paylaşıyoruz sizlerle :) Beden : 3-4 Yaş grubu. Büyük beden ölçüleri parantez içindedir. Malzemeler: El Örgü İpliği (%100 Akrilik) Yaklaşık 500 gr. Beyaz 3.5...
  3. Çok Şık El Örgüsü Çocuk Hırka Modeli

Çok Şık El Örgüsü Çocuk Hırka Modeli

örgü 3 yaş çocuk hırka örgü çocuk hırkası beyaz el örgüsü çocuk hırkası Bu yazımızda yapılışını anlatacağımız hırka, birkaç renkle örülen yakalı bir model melekler :) 3 Yaş İçin örebileceğiniz bu güzel hırkanın yapılışı ise şöyle :tik: Beden: 3 yaş Malzemeler: El Örgü ipliği (%100 Akrilik) Yaklaşık 300 gr. Beyaz Yaklaşık 100 gr. Pembe Yaklaşık 100 gr. Mavi Yaklaşık 100 gr. Yeşil 3,5...
  4. Erkek Bebeklere El Örgüsü Hırkalar 2013 Modelleri

Erkek Bebeklere El Örgüsü Hırkalar 2013 Modelleri

Bu konu; erkek bebeklere hırkalar 2013 modelleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, havaların soğuk gitmeye başladığı şu günlerde ve kışın buz gibi soğuğunda minik prenslerinizi sıcacık tutacak şirin mi şirin hırka modelleri ile sizlerleyiz. El örgüsüyle yapılan bu şık hırkaları rahatlıkla kendiniz örebilirsiniz. Birkaç örgü tekniğini bilerek altından kalkabileceğiniz bu...
  5. El Örgüsü Harika Hırka Modelleri 2014

El Örgüsü Harika Hırka Modelleri 2014

örgü hırka modelleri, el örgüsü hırkalar, el örgüsü hırka modelleri 2014 Sevgili Melekler, birbirinden çeşitli hırka modelleri ile 2014 kışını hem sıcacık hem de şık ve zarif geçirebilecek, bu hırkaları örerken hoşça vakit geçireceksiniz. Çeşitli renk ve modellerde öreceğiniz bu hırkaları hem kendiniz giyecek, hem çocuklarınıza hem de sevdiklerinize hediye edebileceksiniz. Çeşit çeşit hırka...

Sayfayı Paylaş