Renk renk örgü hırka modelleri | Melekler Mekanı FORUM - 27 Ağustos 2016

Renk renk örgü hırka modelleri

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    38
    Ödül Puanları:
    0
    iki renkli örgü hırka modelleri
    Renk renk el emeği çok hoş örgü hırka modelleri sizler için arkasdaşlar.Örün örün giyinin :)

2. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    çok hoşlar ya teşekkürler paylşm için canım

Renk renk örgü hırka modelleri konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Renk Renk Model Model Abiyeler

Malum yaz mevsimi düğün mevsimi düğünlerde ve özel günlerinizde giyebilmeniz en şık olabilmeniz için birbirinden güzel abiye modelleri siz güzel meleklerim için :tik: Siyah herzaman en şık ve en asil ben bu modeli çok beğendim :tik:
  2. Renk Renk Model Model Sandalyeler

sandalye modelleri rahle modelleri Ben şahsen sandalye sevmem sandalyede oturmak raha gelmez bana...Ama herkes benimle aynı fikirde olmayabilir...İlla evimde sandalyem olsun ama birazda dekoratif olsun diyorsanız beğeniceğinizi umduğum sandalye modelleri sunuyorum size meleklerim :tik:
  3. Renk renk örgü çanta modelleri

örgü çanta Örgü çantalardan hoşlanıyorsanız birazdan vereceğim modellere göz atmanızı tavsiye ederim gerçekten oldukça şık ve güzel örgü çantaları buyrun hanımlar
  4. Örgüden bileklik modelleri

Örgü bileklikler günümüzde kolay yapılışı ve güzel görünümü ile tercih edilmektedir.Özelliklede genç kızlarımızın tercih ettiği bu el emeği göz nuru aksesuarlar her kıyafetle rahatlıkla kombin edilebilir.Bu şık aksesuarları el beceriniz varsa kendinizde yapabilirsiniz.Boncuklusu,pullusu,taşlısı,ince ve kalın tasarımları her zevke hitap ediyor.Son yıllardaki trendlerden biri olan örgü bileklik...

Sayfayı Paylaş