içim acıyor

oya

Yeni Üye
Üye
içim acıyor
melekler
sanırım burdaki bi çok melekten yaşlıyım size söyleyeceğim kimseye güvenmeyin ben 30 yıllık bana bacım kardeşim diyen kişiden çok kötü bi darbe yedim yüzüme gülüp beni teselli edip benle gülen ağlan.kardeş sandığım iki yüzlü çıktı kocamla ilişkisi olan beni herkese kötülüyen evime tlfn ettirip ortalığı bulandıran kısacası hayatımı karartıp benim yanımda oldu büyük bi hayal kırıklığı yaşıyorum halen inanamıyorum. kaynak nerden derseniz çok iyi emin olduğum ispatlı kişiden.siz benim yerimde olsanız ne yapardınız nsl bi tepki gösterirsiniz.hazm edemiyorum bana bi akıl ltfn.

Cevap: içim acıyor

Selam abla. Yazdiklarini Okudum... Gercekten cok zor, allahim kimseyi bu sekil imtihan etmesin. Ama dedigim gibi imtihan abla, kimin ney ile imtihan olacagi belli degil. Sendeki cok zor bisey, ama umarimki bu iki (kani bozuk) insan daha hayatinda degillerdir. Egerki arkadasim yok, ama hala evliyim dersen, kusura bakma ama bence o yapilan yanlisi sen devam ediyorsun demektir. bence yapacagin en dogru is, ikisinide ahayatindan uzaklastirmek olur, biliyorum diyeceksin, uzaktan davulun sesi hos gelirmis diye. ama bence bundan siyrilmanin baska cözümü yok. Bu yinilir, icilir cinsten degil.
Bgn en iyi ark. yapan bu isi, yarin allah vermesin daha yakinin ilede yapar. zararin neresinden dönsen kardir. sen bunu yap, isin gerisini allaha havale et. rabbim okadar büyükki, senin bir damla gözyasinin hesabini aci bir sekilde sorar onlardan.

Abla benim sana bu konuda tavsiyem böyle olur. Bu neyazikki konus, anlasin davasi degil benim iicn.

Umarim azda olsa yardimci olabildim..

Saglicakla kal abla. Ve hic birseyi dert etme...

merhaba Oya Abla Alah sabır güç versin öncelikle bu tür bir olayın içinde olmak gerçektende çok güç bir durumbunu yapanların Allah cezasını versin diyorumaslında bu tür durumlarda yapılacak şeyler belli o kişiyi hayatından çevrenden uzak tutmak yada eşinden bu kadın ile ilgili kesin sonuçlar alman yanii eğer bu evlilik devam edecekse eşinin aynı hatayı yapmaması gerekir bu hatasından ders alması gerekir ki ders almadıysa iflah olmaz olduysada yoluna devam et derim.

Sağlıcakla Kal......

canlarım çok saolun tşkr ederim o arkadaş demeyim pis şeytanı hayatımdan çıkardım
ama o kocayı çıkarmak kolay olmuyor.

öncelikle allah sabır versin.Yaşadığın şey hiçte kolay bişey değil, bana kalırsa ilk yapacağın şey öyle bi adamdan da bıran önce kurtulman. Senin için kolay değil biliyorum yılların alışkanlığını bir kalemde silip atman hep acabalarla yaşamaktansa içinde şüphe kaygı duymadan yaşaman bence daha doğru ve huzurlu olur.

ablacım benım annemınde basına boyle bır sey gelmıstı esasında ınsan ogluna fazla guvenılmez . aralarında boyle sınsı karektersız ınsanlarda cıkabılıyor . keske doldurusuna gelmeseymıssınız. bana sıze akıl vermek pek dusmez ben 18 yasındayım ama fıkrımı soylemek ıstedım sadece... uzulupte kendınızı yıppratmayın .

düşmanını uzakta arama derler ya dogru bi laf bide derlerki dostuna herşeyi anlatma düşmanın olabilir dogru bi laf bence seninkide böyle bi şey bence üzülme degmezmiş benden sana bi tavsiye başını yukarı kaldır bi allaha bide aynaya bakınca kendine güven

Bencede hiç düşünmeden bir an önce her ikisinide hayatından çıkart ve Allaha havale et çok değil öyle yakın bir zamanda ne duruma düşdüklerini göreceksindir eminim. Erinde sonunda cezalarını çekecekler ve sende gözlerinle göreceksin.

yasadıgınız bu kötü durumu cok cokıyı anlıyorum.cunku bundan 15 yıl önce bu olayı bız derınden yasadık.en derınınıde annem yasadı.çünkü babam anneme yasattı bunu.kişide annemın en yakın arkadası herseyını bılen kısıydı.ama Allah bısekılde dogru kulunun yanındadır.annem tum bunları babam vefat ettıkten sonra ögrendı.babam annemı cok sevıyordu.ama yaptı bı hata ıste.o pislik kadın buyulerle tuttu babamı.ve bırakmadı.yuvalarını yıkamadı ama babamı öldurdu kahrından ve yaptıgı buyulerden.ne dıyım abla cok zor kötu berbat bır durum.egerkı kendınıze guvenıyorsanız ayakta durma gucunuz varsa kı olmalı.o adamı hemen terk edın.kendınıze yenı bır sayfa acın.bu kabul edılır bırsey degıl.cunku annemde böyle bırseyı babam sagıken ögrenseydı aynen bunu yaaprdı.Allah yardımcın olsun.

Canım bencede her ikisini hayatından cıkart her ne kadar birini hayatından çıkartsanda diğeri esin ona baktıkca sana yaptıkları aklına gelicek bu durumu hazmedemediğin anlar da olcak o yüzden kendine yeni bir hayat kurmaya calıs...onlar içinde kendini üzme sakınnn

Geri