gebe
  1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

idam mahkumu olsaydınız son arzunuz nee olurduu????

Konu, 'Geyik Oyunlar' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

idam mahkumusunuz son arzunuz ne olurdu benim ki yusuf güneyle bir gün gcirmek olurdu heraldee

2. GuL_CiCeGi

GuL_CiCeGi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: idam mahkumu olsaydınız son arzunuz nee olurduu????
    valla ben camii de geciridim herhalde ayy böye birsey düşünmek bile cook kötüü

3. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

idam mahkumu olsaydım son arzularımdan biri ünlü olmak olabilirdi galiba

4. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

tövbe ederdim.....

5. pofuduq_she

pofuduq_she Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    idam mahkumu olsayDım son günümü ilk camidE sonraSınıda lunaparkta geçiriiriDİm

6. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0

bitanemle doyasıya vakit geçirmek isterdiim ve jelibon yemek olurdu doyasıya..

7. *yabangülü*

*yabangülü* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    sevgilimi görmek ve onu doyasıya öpmek isterdim

idam mahkumu olsaydınız son arzunuz nee olurduu???? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. idam

idam

Asılmak.İnsan rüyasında idam edildiğini görürse, başarılı olacağına yorumlanır. Asılmak, fakirler için hayra işarettir. Zenginler için varlığın artacağı anlamındadır. Bekarlar için, evlilik işaretidir. Rüyada idam mahkumu olmak uzun ve şerefli yaşamak.demektir. Rüyada idam edildiğini görmek, başkaları yüzünden zarara gireceğiniz anlamına gelir. Büyük sorunların geride kalacağına işaret...
  2. Mahkum

Mahkum

Rüyada mahkum gören kimse kötü haberler alacak demektir. Eğer kendinizi mahkum olmuş gördüyseniz, özel hayatınızda yaşamınızda bazı sorunlar ve üzüntülerle Kötü haberler alacaksınız. karşılaşacaksınız demektir. özel hayatınızda birtakım sorun ve üzüntülerle karşı karşıya kalacaksınız. Ciddi bir sıkıntıdır.
  3. Orhan Gencebay - İdam Mahkumu

Orhan Gencebay - İdam Mahkumu

Dertleri dermanla verensin tanrım Bir zalim kulunu çok seviyorum Aşk denen bu derdin dermanı var ise İdama mahkumu af bekliyorum Gönlüm neler neler çekmişti amma Benden beter var mı bilemiyorum Korkum var yürekten aşkımdan da büyük Korkumdan bir türlü gülemiyorum,gülemiyorum Özür dilemekse ben diliyorum Cezama sensizlik verme diyorum Aşkına sevgine ihtiyacım var Seni canımdan da çok çok...
  4. bir idam mahkumu,aşırı kilolu olduğu için acı çekeceğini savunarak,cezasına infaz

bir idam mahkumu,aşırı kilolu olduğu için acı çekeceğini savunarak,cezasına infaz

'Aşırı kiloluyum idam edilemem' Ohio savcısının makamından yapılan açıklamaya göre, 1986'da iki genç kıza tecavüz ve cinayetten suçlu bulunarak idam cezasına çarptırılan Richard Cooey (41), Ohio federal mahkemesine verdiği dilekçede, kilosu nedeniyle damarlarının zor bulunacağını ve zehirli iğnenin acı vermeden yapılamayacağını ifade etti. Columbus Dispatch gazetesinin haberinde, 1 metre...
  5. **mahkum**

**mahkum**

MAHKUM Bir sabah uyandırdılar.Tak tak tak.Haydi buraya kadarmış,saklandığın artık kalk."Ne oluyor,anlamadım"bile diyemedim aldılar kapıdan apar topar. HAKİM :o ateşi sen mi çıkardın SUÇLU:ne ateşi hakim bey ne yakması HAKİM : bak biliyorsun bieşeylerin yandığını yoksa nedn sorasın ki SUÇLU :ben birşeyi yakmadım hakim bey HAKİM :hala direnyorsun itiraf etmemek...

Sayfayı Paylaş