gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

İftara Ne Pişirsem

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

İftarda tam olarak ne pişireyim arkadaşlarım aklım karıştı benim hep böyle oluyor ramazan ayında ne pişireceğim derdi ile bitiyorum. Öğlen başlıyorum yemek yapmaya ancak bitiyor iftara. Şimdi sizlerin tavsiyelerini alabilirmiyim. Misal İftara ne pişirsem başlığı altında 7 gün açsanız da ben de dertten kurtulsam ha olmaz mı ne diyorsunuz. Cemoşun konularını görmüştüm. Titan cemoş halledin lütfen şunu bugün iftarda ne pişireyim 7 gün anlatın şunu ya, Hatta şöyle yapın
    Bugün iftarda ne pişirsem pazartesi
    Bugün iftarda ne pişirsem salı
    ...

7 gün devam edin sürekli takipçinizim. Sevgiler iyi ramazanlar kızlar.
    Tuğçe Kadıelli

CeMoŞ bunu beğendi.
  2. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
İftara Ne Pişirsem konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İftara ne pişirsem pazartesi menüsü

İftara ne pişirsem pazartesi menüsü

iftar menüsü ramazanda ne pişirsem iftara ne pişirsem iftarda ne yapsam , ne pişirsem, iftar menüsü pazartesi, bugü ne pişirsem genel bilgiler ramazanda herkeste aynı telaş "iftarda ne pişirsem" :D işte szileri bu dertlerden kuratacak menülerr melekler İftar Menüsü Pazartesi mantar çorbası zeytin yağlı barbunya kuzu pirzola çoban salata güllaç Mantar Çorbası Tarifi 1 kase...
  2. İftara ne pişirsem SALI menüsü

İftara ne pişirsem SALI menüsü

zeytinyağlı yaprak sarma iftara ne pişirsem iftara ne pisirsem iftaranepisirsem iftar menüsü, iftara ne pişirsem, salı günü menüsü, haftalık menüler hakkında bilgiler iftarda ne pişirsem diye düşünmeyin:D meleklerim işte size salı günü iftar menüsü İftar Menüsü Salı tavuk suyu çorba kağıt kebabı zeytinyağlı sarma marul salatası yalancı tavuk göğsü Tavuk Suyu Çorba Malzemeler...
  3. İftara ne pişirsem ÇARŞAMBA menüsü

İftara ne pişirsem ÇARŞAMBA menüsü

iftara ne pişirsem iftara ne pişirsem carşamba iftar menüleri, iftar yemekleri, iftara ne pişirsem, çarşamba günü menüsü, tarifleri hakkında bilgiler evet melekler menülerimize devam ediyoruz işte size çarşamba günü iftar menüsü İftar Menüsü Çarşamba sebzeli mercimek çorbası sodalı börek fırında köfte pilav prenses tatlısı Sebzeli mercimek çorbası MALZEMELER 1 çorba kaşığı...
  4. İftara Ne Pişirsem  PERŞEMBE menüsü

İftara Ne Pişirsem PERŞEMBE menüsü

yoğurt tatlısı iftara ne pişirsem yoğurt tatlısı iftar menüleri, iftarda ne yapsam, iftar menüsü perşembe, iftar yemekleri hakkında genel bilgiler melekler işte karşınızdaa perşembe günü iftar menüsüü:D:D İftar Menüsü Perşembe domates çorbası biber dolması peynirli pide gül tatlısı Domates Çorbası 4 adet iri domates 4 su bardağı su 1 su bardağı süt 1 çorba kaşığı un 1 çorba kaşığı...
  5. İftara ne pişirsem CUMARTESİ menüsü

İftara ne pişirsem CUMARTESİ menüsü

tavuk yemekleri iftar yemekleri iftara ne pişirsem iftar menüsü, iftar yemekleri, iftarda ne pişirsem, cumatresi menüsü hakkında bilgiler menülere devam melekler işte cumartesi günü iftar menümüz şöyle İftar Menüsü Cumartesi köfteli çorba fırında sebzeli tavuk milföylü börek cacık şekerpare Köfteli Çorba Malzemeler 1 adet soğan 2 yemek kaşığı salça 2 yemek kaşığı margarin 1 litre...

Sayfayı Paylaş