gebe
  1. SummeRose

SummeRose Banned

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

iğrenç parfümleri kara listesi

Konu, 'Parfüm' kısmında SummeRose tarafından paylaşıldı.

dp parfüm listesi dp parfüm listesi bayan majesty kaşmir i6 majesty Sevgili melekler beğenmediğiniz parfümleri yazın kara liste yapalım.. [​IMG]

Herkes beğenmediği parfümleri yorumlarıyla beraber yazsın vee o parfümleri hayatımızdan atalım

Şimdiden saolun..

2. SummeRose

SummeRose Banned

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    evt melekler benım hoşlanmadığım parfümün markası kaşmir çok ağır ve baş döndürücü kötü bi kokusu var ........hadi bakalım sizde bi yorum yapın

3. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

tasha

awon un tasha parfümü iğrenç kimde sevmiyo zaten

4. Kubur

Kubur Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben Tasha yı kullandım ve memnun kaldım,hatta erkek arkadasım da begeniyodu kokusunu.aslında burda bi parfümün tenle uyumu cok önemli.benim tenimde kötü kokan bir parfüm baskasında bambaska bi şekilde kokabilir ve cok yakısabilir.hem pafümler baharatlı,şekerli,odunsu,çiçeksi olarak bir sürü türe sahiptir.benim sevdiğim sekerli kokuları baskası sevmezse o koku tabi ki ona cok kötü,agır gelebilir.bence burda önemli olan tenimize uygun parfümü bulabilmek :D ahh ahh bu parfüm hastalıgı cogumuzda var.tuvalet masam parfüm dolu :D ama hala gidip baska baska parfümler alıyorum.ta kiii tamam budur işte diyene kadar :D

iğrenç parfümleri kara listesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. iğrenç espriler:D

iğrenç espriler:D

yerin kulağı var benim de kulağım var.ben yer miyim? hayır yemem. bir çocuk hiç patik giymiyormuş.çünkü antipatikmiş. balık baştan kokar çünkü ayakları yoktur. fazla cikletlerinizi yola atın, arabalar çiğnesin. terlemeyen adama ne denir? (noter) tem yoluna muz düşerse ne olur? (temmuz) tomi nin annesi kimdir? (anatomi) -ceren nin sana selamı var. -hangi ceren in -tencerenin. -cem in sana...
  2. iğrenç espirili resimler:)

iğrenç espirili resimler:)

iğrenç hastalıklar espirili resimler espirili görüntüler komik resimler fotolar Bibirinden iğrenç espiriler sizlerle meleklerim:Dgülmek serbest tabi gülünecek birşey bulursanız:D ama bu sonuncu güzel espiri tuttum bunu:D
  3. iğrenç espirileri ölümsüzleştirelim

iğrenç espirileri ölümsüzleştirelim

asansör espirileri şişman espirileri sana selamı var araba ehliyet Geçen gün taksi çevirdim... Hala dönüyor. Adamın biri topalmış, karısına oynatmamış Fransızların neyi ek******? -"FRAN"ları tabi ki. Off! Burası leş gibi cacık koktu. Yine üstüne yoğurt mu döktün? Tatilde neden Sudan'a gittin? -Sudan ucuzmuş orası. Adamın birinin bacakları kireçlenmiş, calgon kullanmasını...
  4. 2014 Yılının En Çekici Parfümleri Listesi

2014 Yılının En Çekici Parfümleri Listesi

en güzel kokan parfümler, en güzel koku, en güzel parfüm markası Sevgili melekler, bildiğiniz üzere sonbahar-kış aylarının parfümü ilkbahar-yaz aylarının parfümlerinden farklıdır. Çiçeksi ve fresh kokan yaz parfümleri kışın yerini baharatlı ve odunsu notalara bırakır. Biz de 2013-2014 en güzel parfüm yorumlarını sizler için araştırdık ve en beğenilen parfümler listesine ulaştık. İlk sırada...
  5. Nihat Doğan'ın kara listesi

Nihat Doğan'ın kara listesi

Habertürk'te yer alan habere göre oturduğu sitede kimsenin selam vermediği öne sürülen şarkıcının, bir arkadaşına yaptığı kara listeden bahsettiği öğrenildi. İddiaya göre Doğan şunları söyledi: "Beni görünce kafasını çevirenler var. Bugünleri dua ederek atlatmaya çalışıyorum. Yüzüme bakmayan, telefonlarımı açmayan, dost sandığım kişileri kara listeye aldım. Gün gelecek hesabı...

Sayfayı Paylaş