gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

İhlas suresinin hikayesi nihat hatipoğlu

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Nihat hitapoğlu ihlas suresi ile ilgili biraz önce bir hikaye anlatmış ve ben dinleyemedim. Bu hikayeyi bilen var mı varsa bana anlatabilir mi. Lütfen benim için çok önemli çünkü nihat hoca bu duanın faziletlerini bilen bir kez daha vaz geçmez vs diyordu. Sağolun.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

İhlas suresinin hikayesi nihat hatipoğlu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İhlas Suresinin Faziletleri nelerdir kızlar

İhlas Suresinin Faziletleri nelerdir kızlar

İhlas suresinin faziletlerini okuyan bir kişinin alacağı sevap ne kadar dır tam olarak bu surenin sihri faziletleri nelerdir bana tam olarak anlatırsanız sevinirim. Yarın okuyam bari arkadaşlarım. Teşekkür ediyorum saygılar sunuyorum.
  2. İhlas Suresinin Açıklaması ve Önemi

İhlas Suresinin Açıklaması ve Önemi

ihlas suresi anlamı açıklaması fazileti önemi ile ilgili bilgiler burada melekler Kur'an-ı Kerim'in her kelimesinin sırrı,büyüklüğü ve kıymeti hepimizce malum melekler .Ancak elbette ki özellikle hadislerle övülmüş sureler de var.Şimdi size İhlas suresinin önemini ve faziletlerini içeren bir makale yayınlıyoruz.Ancak şunu da unutmayın ki şartsız bildirilen ibadetlerin kabul olması için de bazı...
  3. İhlas suresinin faziletleri nelerdir

İhlas suresinin faziletleri nelerdir

Selamlar.İhlas suresinin faziletleri hakkında bilgi almak, İhlas suresinin sırrını öğrenmek istiyorum ben.Teşekkür ederim.
  4. İhlas Suresinin Fazilet ve Sırları

İhlas Suresinin Fazilet ve Sırları

Resulullah (Sallallahü Aleyhi ve Sellem) yolculuğa çıktığı zaman şöyle buyururdu: “Sizden herhangi bir kimse bir gecede Kuran’ın üçte birini okumaktan aciz midir?” Ashabı Kiram (Radıyallahü Anhüm): “Kuran’ın üçte birini nasıl okuyabilir(iz)” diye sordular. Resulullah (Sallallahü Aleyhi ve Sellem) şöyle buyurdu: “Kul hüvallahü Ehad üçte birine denktir.”(1) Resulullah (Sallallahü Aleyhi ve...
  5. Kadir gecesi duası nihat hatipoğlu

Kadir gecesi duası nihat hatipoğlu

Euzu Billahi Mineşşeytanirracim Bismillahirrahmanirrahim اَلْحَمْدِللهِ رَبِّ الْعَالمِينَ. وَالصَّلاَةُ وَالسَّلاَمُ عَلىَ سَيِّدِنَا مُحَمَّدٍ وَ عَلىَ آلِهِ وَصَحْبِهِ أَجْمَعِينَ Allahümme Salli âlâ Seyyidina Muhammedin ve âlâ Âli seyyidina Muhammed (Allahım peygamberimiz Hz.Muhammed'e ve aline evladu iyaline salatu selam ve esenlikler eyle ) Ey talihsizlerin sığınağı, Ey âcizlerin güç...

Sayfayı Paylaş