gebe
  1. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

İki işveren tarafından ayrı ayrı ssk'lı olunabiliyormu

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Misafir Melek tarafından paylaşıldı.

Şuan bir işyerinde çalışıyorum başka bir firma için danışmanlık yapacağım. Hem mevcut işyerimin sigortasından yararlanmak hemde danışmanlıkyapacağım işyerinin sigortasından yararlanmak istiyorum. Bu durumda bir sorunla karşılaşır mıyım?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

3. MERAKLI46

MERAKLI46 Forum Okuru

Iki işyerinde ssk

Aldıgım ve yaptıgım araştırmaya göre bir kişi iki ayrı yerde ssk lı olabilir.günden faydalanamaz iki işyeride 30-30 bildirse dahi ssk gün sayısını 30 gün olarak baz alır. Fakat yatan primden dolayı maaşı farklı olur.

4. mühendis

mühendis Forum Okuru

arkadaslar bende su anda 30 gün aktif sigortam yatmakta fakat başka bir firmadada danışmanlık yapmam söz konusu prim olarakta asgari ücretten ssk yatırmaları gerekmekte bende bu konuda yardım istiyorum bir problem teşkil eder mi acaba?

5. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Selamlar Değerli misafirimiz,
    Başka bir işyerindede çalışabilirsiniz elbette. Ancak olayı şöyle özetlemek gerekir kısaca... Her iki işyerindeki gösterildiğiniz ssk toplam gün sayısı 30 u geçemez. Bu itibarla, diğer danışmanlık yaptığınız firmada diyelim ki ayda 5 gün çalışıyorsanız, ( saat toplamları da olabilir kaç güne denk geliyorsa ) 5 gün danışmanlık firmasından 25 günde diğer firmadan gösterilmeniz uygundur.

Saygılar.

İki işveren tarafından ayrı ayrı ssk'lı olunabiliyormu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kargo - Ayrı Ayrı

Kargo - Ayrı Ayrı

İki ayrı şiir gibiyiz ayrılığı anlatan İki ayrı nehir gibi... İki ayrı ada gibiyiz dalgalarla ayrılan İki ayrı esir gibi... Sen şimdi kapat pencereni Bak yıldızlara Sabah gökyüzü kalacak Bulutlar dağılınca Sen al götür kendini Sakın geriye bakma Sabah yalanlar kalacak Sana... İki ayrı gölge gibiyiz yanyana gelip geçen İki ayrı sır gibi... Iki ayrı inanç gibiyiz Savaşlarla yıkılan iki ayrı...
  2. Ferdi Tayfur- ayrı ayrı

Ferdi Tayfur- ayrı ayrı

ayrı ayrı dustuk yine gurbet elin yollarina kara hasret sardi bizi cekilmeyen kollarina simdi ne haldeyim gelip gorsen simdi bu halimi gelip gorsen huzursuz gonlume huzur versen cektigim cileyi bir an bilsen yanardin halime beni sevsen sensiz nasil yasanirmis bilemedim,bilemedim ne yaptimsa baskasini sevemedim,sevemedim simdi ne haldeyim gelip gorsen huzursuz gonlume huzur...
  3. Dostluk iki ayrı bedendeki ruhtur...

Dostluk iki ayrı bedendeki ruhtur...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Bir yüzde iki ayrı ünlü yerleşince

Bir yüzde iki ayrı ünlü yerleşince

Karma sanatçılar nasıl olmuş? Tyra Banks + Beyonce Knowles Penelope Cruz + Selma Hayek Avril Lavigne + Mena Suvari Angelina Jolie + Scarett Johansson Avril Lavigne + Ashlee Simpson Kristin Kreuk + Kirsten Dunst Katie Holmes + Angelina Jolie Ashwariya + Ashley Judd Christina Aguilera + Paris Hilton Charlize Theron + Scarlett...
  5. Tek vücutta iki ayrı yaşam

Tek vücutta iki ayrı yaşam

Onların birkaç günden fazla yaşaması beklenmiyordu ama şu anda tam 22 yaşındalar. Abigail ve Brittany Hensel, doktorların da yanılabileceğinin kanıtı gibi. Aynı vücudu paylaşmalarının dışında onları diğer genç kızlardan ayıran hiçbir şey yok. Kendi reality şovlarında yaşıyorlar gibi niteleniyorlar ama Minnesota’daki Bethel Üniversitesi’nden iyi bir dereceyle ayrı ayrı mezun olmayı...

Sayfayı Paylaş