gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

İki Renkli Örgü Bebek Hırkaları

Konu, 'Bebek Örgüleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

İki Renk ile uygulanan örgü bebek hırkaları kız ve erkek bebekler için değişik renk ve tasarımlardan oluşuyor. Farklı renkleri kombine ederek uygulanan en yeni örgü iki renkli bebek hırka modelleri sizlerle; bebek hırka (1).jpg bebek hırka (2).jpg bebek hırka (3).jpg bebek hırka (4).jpg bebek hırka (5).jpg bebek hırka (6).jpg bebek hırka (7).jpg bebek hırka (8).jpg bebek hırka (9).jpg bebek hırka (10).jpg bebek hırka (11).jpg bebek hırka (12).jpg bebek hırka (13).jpg bebek hırka (14).jpg bebek hırka (15).jpg

İki Renkli Örgü Bebek Hırkaları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İki renkli örgü hırka yapımı

İki renkli örgü hırka yapımı

iki renkli örgü modelleri iki renkli örgü desenleri bebek örgüleri örgüler her renk ile 2 sıra örerek deseni oluşturacağız. 1. (kahve) : * 2 düz,1 ilmek örmeden al*dan tekrar,2düz 2.(kahve):ters ilmekler ters , önceki sırada örmeden alınan ilmekleri düz olarak (şişe geldiği gibi ) örelim. 3.( krem):sol şişimizdeki ilmeklerden ters olan ilmekten bir önceki ilmeği örmeden alarak sırayı birinci...
  2. Bebeklerinize Süper Örgü Hırka Tulum Modeli

Bebeklerinize Süper Örgü Hırka Tulum Modeli

örgü bebek takımı örgü bebek hırka tulum takım örgü bebek hırkası Nefis bir hırka-tulum takımı örneğiyle sizlerleyiz melekler :) Şirin mi şirin bu hırka tulum modelini görenler eminiz ki hazır aldığınızız zannedecekler. Düz örgü ve lastikle örülen bu model oldukça da çabuk bitiyor. Size kolay gelsin diyoruz ve takımın yapılışına geçiyoruz.. :) Açık yeşil 2 x 100 gr Koyu yeşil 1 x 100 gr...
  3. Bebek örgü hırka örnekleri anlatımlı

Bebek örgü hırka örnekleri anlatımlı

Kızlar abna anlatımlı bebek örgüleri ve hırka örnekleri lazım açıklamalı olursa iyi olur. teşekkür ediyom.
  4. İki Renkli Fermuarlı Erkek Çocuk Hırka Modeli(Açıklamalı)

İki Renkli Fermuarlı Erkek Çocuk Hırka Modeli(Açıklamalı)

çocuk hırka modelleri fermuarlı hırka modelleri açıklamalı hırka modelleri Erkek çocukları için oldukça kullanışlı ve rengi ile tam erkek çocuklarına ideal fermuarlı iki renkli hırka modelini ve modelin açıklamalı yapılışını sizler için paylaşıyoruz. Tüm hamarat hanımlara kolaylıklar dileriz. Not : Ölçüler 7-8 yaş için uygundur. Malzemeler : Nako Marka Süper Saf Yün Örgü İpi Renk...
  5. örgü bebek hırka modelleri arıyorum

örgü bebek hırka modelleri arıyorum

selamlar örgü işlerine çok meraklıyım ee birazda marifetli sayılırım:D bebeğim için örgü hırka modeli arıyorum bana kullanışlı ve oldukça şirin bebek hırka modelleri tavsiyesinde bulunurmusunuz

Sayfayı Paylaş