gebe
  1. melek derya

melek derya Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    28
    Ödül Puanları:
    0

Ikizz bebek annelerı...

Konu, 'Gebelik' kısmında melek derya tarafından paylaşıldı.

merhaba anneler sıze sorum olacak ıkız bebek anne tarafından mı baba tarafından mı kaynaklanıyo benı bılgılendırır mısınız

2. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    48
  3. sılam_nisa

sılam_nisa Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1.024
    Ödül Puanları:
    113
    canım benim bildiğim kadarıyla anne yada baba tarafında ikiz gebelik görülmüşse ırsi olarak ileriki nesillere taşınabiliyor yada günümüzde kullanılan bazı gebeliğe yardımcı ilaçlarda ikiz gebelik yapabiliyor :)
    ama varya bende ikizlerimin olmasını çok isteyen biriyim :D Rabbim neyler neylerse güzel eyler!!!

4. melek derya

melek derya Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    cnm valla sımdı doktora gıdıp ben ıkız bebek ıstıyorum mu dıcem oda bana ılacmı verıcek nasıl bırseyy nasıl konuscam doktorla

5. sılam_nisa

sılam_nisa Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1.024
    Ödül Puanları:
    113
    yok canım daha neler :) doktora gidenler bebeği olmayan sorun yaşayan insanlar ve bu insanlarında yumurtlama sorunu varsa eğer doktor yumurtlasın diye ilaç verir bu ilaçlarda 1den fazla yumurta üretimi yaparak gebelik şansını artırır böyle durumlarda ikiz gebelik şansı vardır . Ama öyle senin düşündüğün gibi ikiz bebek için ilaç yeme olmuyo.

6. melek derya

melek derya Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    cnm valla bı yerde okudum yanı sonucda ıkız bebek ıstıyoruz zaten gebe kalmadan once doktora gıdıcez ıkız bebek ıstedıgımızı de solıcez yanı duruma gore ılacda ıstıcem :) bakalım

Ikizz bebek annelerı... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Anne karnındaki bebeğin annesine mektubu

Anne karnındaki bebeğin annesine mektubu

anne karnındaki bebeğin annesine mektubu anne karnındaki bebeğin mektubu annesine anneye şiiri Bi kere daha düşünün... 5 Ekim: Bugün var edildim. Buradayım. Varım. Müthiş bir duygu bu. Var olduğumu henüz annem ve babam bilmiyor. Bir elma çekirdeğinden bile küçüğüm. Ama ne de olsa, ben benim. Varım ya! Bu bana yetiyor. Henüz bedenim belli belirsiz, yüzüm yok ama, varlığımı ve benliğimi...
  2. Diyabetli Anne / Bebeği

Diyabetli Anne / Bebeği

Eskiden diyabet hastalarının gebeliği çok riskliydi,günümüzde bu risk oldukça düşük seviyeye inmiştir.Diyabetli olan meleklerim varsa gebelik konusunda onlara biraz bilgi verelim. Diyabetli Anne / Bebeği İnsulinin kullanılmaya başlanmasından önce çoğu şeker hastası kadın için gebelik sorundu. Oysa bugün, geliştirilmiş, annelik ve doğum öncesi bakım sayesinde birçok şeker hastası anne...
  3. Bebek Bekleyen Anneler

Bebek Bekleyen Anneler

Benimde bebeğim olsun diye çırpınıp turuyorum denemediğimiz şey gitmediğimiz doktor da kalmadı kızlar. 2 yıllık evliyiz sizce benim umutsuzluğa kapılmam için erken mi = Ne olur bana bir akıl verin nolur ?
  4. Bebeği Uyumayan Annelere Tavsiyeler

Bebeği Uyumayan Annelere Tavsiyeler

bu konu uyumayan bebekler için tavsiyelere yer vermektedir. Özellikle ilk kez anne baba olanların sıklıkla yaşadığı bebeklerde uyku sorunu birçok anne babayı çaresiz bırakıyor. Bebeğinizin neden ve niye ağladığını bilemeyip çaresizlikten onunla birlikte ağlayan birçok yeni annelere bu yazımızda çok özel tavsiyeleri paylaşıyoruz. Eğer bebeğiniz sürekli ağlıyorsa ve uyumuyorsa mutlaka bir...
  5. Bebeğim olurmu anne olacakmıyım?

Bebeğim olurmu anne olacakmıyım?

merhaba ben yeni katıldım aranıza,4 yıldır evliyim ve bizim bebeğimiz olmadı ilk 1 yıl istemedik sonra çok istedik,ama bu seferde olmadı,testler yapıldı hormon testleri ultrasonlar...falan filan hiç bir şey çıkmadı bende eşimde sperm azlığı var dediler testten sonra verdiler ilacı...o bitti bir diğerine geçtiler anlayacağınız 3 yıl boyunca bizi oyaladılar,yinede ne bir artış nde bebek...

Sayfayı Paylaş