gebe
  1. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

ilginç davetiye...

Konu, 'Karışık İlginç ve Garip Resimler' kısmında *GüMüŞ* tarafından paylaşıldı.

ilginç davetiye sözleri değişik davetiye örnekleri değişik modelleri ilginç modelleri karikatürlü [​IMG]

2. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: ilginç davetiye...
    cok ilginc canimm degisik enteresan biseydii emegine saglik canimm,sevgiler öpüyorum canim zeynosumu

3. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Çok hoşmuş gerçekten... Teşekkürler paylaşım için.

4. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

emeğine sağlık canım :D

ilginç davetiye... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. davetiye sözleri

davetiye sözleri

komik davetiye sözleri davetiye yazıları örnekleri komik yazıları parti sözleri Birlikteliğimizin sonsuza kadar sürmesi umut ve dileği ile ortak yaşama adım attığımız bu günde sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyacağız. --------------------------------------- Gördüm diyebilseydim, eğer gördüğümü, Hiç kimse inanmazdı, hayal derlerdi. Bilseydiler, sende neler gördüğümü, Yıllarca hayal...
  2. Davet / davetiye

Davet / davetiye

yemek davetiyesi yemek davetiyesi örneği davetiye örnekleri örnekleri davetiyeleri İtibar görmeye, Davetiye almak bir maksat için çağrılmaya delalet eder. ( Yemek daveti (düğün, yas vs. yemeği ) için Bakınız; Yemek.)Bir yere davet aldığınızı görmek, iyi olmayan bazı olaylarla karşılaşacaksınız demektir. Bir yere davet aldığınızı görmek, iyi olmayan bazı olaylarla karşılaşacaksınız demektir....
  3. Davetiye Sözlerii

Davetiye Sözlerii

Birlikteliğimizin sonsuza kadar sürmesi umut ve dileği ile ortak yaşama adım attığımız bu günde sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyacağız. --------------------------------------- Gördüm diyebilseydim, eğer gördüğümü, Hiç kimse inanmazdı, hayal derlerdi. Bilseydiler, sende neler gördüğümü, Yıllarca hayal görmeyi isterlerdi. Gördüğümüz hayal degil, gercek biz bu gercegi beraber yaşamak,...
  4. Evleneceklere İlginç Davetiye Örnekleri

Evleneceklere İlginç Davetiye Örnekleri

ilginç davetiye örnekleri ilginç davetiye sözleri değişik örnekleri yazıları
  5. ilginç ......

ilginç ......

İlginç ... insan 10 dk zikir edecek olsa bu zamanı çok bulur ama bir film veya maç olsa bir buçuk saatlik zaman onun için hemen geçiverir... ... İlginç ... bir futbol maçının uzaması insanın hoşuna gider ama Cuma namazında hutbenin birkaç dk uzaması hiç de hoşuna gitmez... İlginç insan duyduğu dedikoduya hemen inanır ve kabullenir ama kesin doğru olduğunu bildiği birşeyi inat ederek hemen...

Sayfayı Paylaş